w
googluj
pl

Makagiga 6.16


Makagiga jest organizatorem czynności, które planujemy wykonać w określonym czasie. Dodatkowo organizator rozbudowany jest o edycję tekstową, przegląd i obróbkę zdjęć. Sprawdza się także jako czytnik kanałów RSS. Aplikacja została stworzona przez polskiego programistę Konrada Twardowskiego. Występuje w wersji portable, więc nie ma potrzeby jej instalowania. Może być otwierana na każdym komputerze oraz nośniku pamięci zewnętrznej. Program ten cechuje wieloplatformowość, istnieje możliwość jej uruchomienia zarówno na systemie operacyjnym Windows jak i Linux.

Obsługa aplikacji jest niezwykła łatwa i intuicyjna. W zakładce „Do zrobienia” możemy dodawać nowe zadania do wykonania w przyszłości. Jest możliwość dodania opisu, ustawienia daty i godziny, ustawienia priorytetu (od bardzo niskiego do bardzo wysokiego), wybrania odpowiedniej kategorii, ustawienia przypomnienia, a także poziomu ukończenia zadania (od 0 do 100%). Oczywiście ukończone zadania można usunąć.

Ciekawa opcją jest możność przeglądania kanałów RSS. Możemy czytać cytaty dnia sławnych osób jak np. John Lennon, dokształcać się z programowania. Istnieje także dostęp do popularnego serwisu Slashdot, w którym znajdują się informacje o ciekawych stronach internetowych, zazwyczaj o tematyce naukowo-technicznej.

Występuje szeroki wybór wtyczek do pobrania, które znacznie wzbogacą program o nowe funkcje np. edytory html, tworzenie notatek, dostęp do wiedzy encyklopedycznej i słownikowej (Answers.com).

Wymagania!
Wymaga zainstalowanego środowiska Java Runtime Environment (JRE) 6 lub nowszego.

Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
MakagigaMakagiga 6.16
Wersja stabilna
35.23 MB | 2021-07-22
przejdź
Makagiga Portable
Wersja przenośna, niewymagająca instalacji

Ilość pobrań: 297 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Makagiga