w
googluj

Memonic 1.0.0


Memonic to sympatyczne narzędzie przeznaczone do tworzenia notatek, którego cechą szczególną jest rozbudowany moduł generowania nowych treści (pod względem możliwości formatowania tekstu) oraz dostępność programu na inne platformy, dzięki czemu mamy możliwość synchronizacji naszych zapisków z większością urządzeń, którymi dysponujemy.

Proces tworzenia nowych notatek pozwala na dzielenie ich na foldery oraz oznaczanie tagami. Mamy również możliwość szybkiego udostępniania stworzonych treści zarówno poprzez serwisy społecznościowe, bezpośredni link lub w obrębie kręgów znajomych, rodziny czy współpracowników należących do naszych kontaktów w aplikacji. Zapisane treści można również bezproblemowo drukować lub edytować. Istnieje także możliwość dołączenia do każdej z nich załącznika, którego wgrywanie odbywa się poprzez wygodny kreator.

Na uwagę zasługuje czytelny interfejs programu, który podzielony został na sekcje odpowiadające różnym funkcjom, co ułatwia nawigację pomiędzy nimi. Warto skorzystać z możliwości edycji tła głównego okna programu, aby dostosować je do własnych potrzeb (dostępnych jest kilka grafik oraz pełnych propozycji kolorystycznych).

Uwaga!
Program dostępny jest również w wersji mobilnej na platformę Android, iOS oraz jako rozszerzenie do większości przeglądarek internetowych; odpowiedni dla naszego programu dodatek możemy pobrać z tej strony.

Wymagania!
Program pozwala wypróbować jego możliwości bez rejestracji, jednak docelowo konieczne jest stworzenie konta użytkownika programu, aby móc wykorzystać wszystkie jego opcje.

Polecamy stworzenie konta użytkownika z poziomu strony internetowej producenta, a nie bezpośrednio z aplikacji, ponieważ jest to metoda bardziej niezawodna, a dodatkowo rozszerza rejestrację o możliwość wykorzystania danych logowania z kont serwisów społecznościowych.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
MemonicMemonic 1.0.0
Wersja stabilna
35.17 MB | 2014-06-12

Ilość pobrań: 249 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
Memonic