w
googluj

Springpad 6


Springpad to rozszerzenie-aplikacja do przeglądarki internetowej Google Chrome oraz Firefox, które pozwala na zaawansowanie tworzenie notatek, list ToDo oraz przypomnień. Charakteryzuje się nowoczesnym i czytelnym interfejsem oraz bardzo rozbudowanymi ustawieniami, dzięki czemu stanowi godne polecenia narzędzie nie tylko dla użytkowników domowych, ale również pracowników wielu firm.

Obsługa programu jest intuicyjna, a jej prostocie sprzyja dodatkowo fakt, iż przy pierwszym uruchomieniu, użytkownikowi prezentowana jest czytelna animacja, która wskazuje odpowiednie fragmenty interfejsu, opisując ich funkcje i zastosowanie. Zaraz po niej możemy przystąpić do pracy tworząc nowe notatki różnego typu, dzieląc je na tak zwane zeszyty. Każdy z nich może być odrębnie zatytułowany oraz oznaczony dla czytelności innym kolorem.

Dodatkową zaletą Springpada jest możliwość tworzenia zeszytów zawierających w sobie nie tylko dane tekstowe. Możemy uploadować zdjęcia czy filmy oraz inne dokumenty, a także wiele innych elementów multimedialnych. Program stanowi bardzo funkcjonalne narzędzie poświęcone zarządzaniu notatkami.

Uwaga!
Program dostępny jest również w wersji mobilnej na platformę Android oraz iOS. Rozszerzenie funkcjonuje także w odmianie dla przeglądarki Firefox pod nazwą Springpad Clipper i jest dostępne do pobrania pod tym adresem.

Wymagania!
Aby pobrać rozszerzenie konieczne jest stworzenie konta użytkownika usługi (wymagany jedynie adres e-mail oraz utworzenie hasła). Możliwe jest także skorzystanie z logowania przy pomocy posiadanego już konta jednego z kilku serwisów społecznościowych (w tym Facebook oraz Google+).

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
SpringpadSpringpad 6
Wersja stabilna
0.02 MB | 2014-05-14
przejdź Springpad dla Android

Ilość pobrań: 174 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Springpad