w
googluj

GeeTeeDee 0.2.642


GeeTeeDee to lekkie narzędzie służące do tworzenia list zadań. Aplikacja należy do kategorii Getting Things Done - skupia się na usprawnianiu codziennej pracy oraz wspomaganiu użytkownika w realizacji krótkoterminowych celów. Program w niewielkim stopniu obciąża zasoby sprzętowe, dzięki czemu może być uruchomiony na starszych komputerach. GeeTeeDee nie wymaga również uprawnień administratora.

Jedną z największych zalet aplikacji jest minimalistyczny interfejs dostępny w dwóch wersjach (standardowa i kompaktowa). Obsługa programu jest przyjemna - sprowadza się głównie do korzystania z metody Drag&Drop. Zadania znajdujące się w bazie danych mogą zostać podzielone na kilka niezależnych kategorii, powiązanych z różnymi aktywnościami użytkownika (praca, kontakty, zakupy itd.). Każda grupa posiadać może inną nazwę i ikonę, dzięki czemu błyskawicznie odnajdziemy zadania, na których chcielibyśmy się skupić w danym momencie. Proces dodawania nowych pozycji polega na wpisaniu nazwy oraz dołączeniu opcjonalnych parametrów (notatka, data). W razie potrzeby wybrany przez nas wpis może zostać edytowany, usunięty lub oznaczony jako zakończony. Wśród funkcji GeeTeeDee nie zabrakło także eksportowania list do formatu TXT, czyszczenia bazy danych, minimalizacji do zasobnika systemowego oraz obsługi zadań bez określonej nazwy.

Program jest rozpowszechniany bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Aplikacja może być wykorzystywana zarówno w zastosowaniach prywatnych jak i komercyjnych. GeeTeeDee współpracuje z systemami operacyjnymi z rodzin Windows, GNU/Linux i Mac OS X. Wszystkie wersje znajdziemy na oficjalnej stronie produktu.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
GeeTeeDeeGeeTeeDee 0.2.642
Wersja stabilna
4.7 MB | 2014-12-31

Ilość pobrań: 329 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
GeeTeeDee