w
googluj
pl

Holiline Reminder 3.3.0


Holiline Reminder to bezpłatny terminarz dla systemu Windows. Program wyświetla na pulpicie komputera przewijający się pasek z nowościami - ważnymi terminami i przypomnieniami o nadchodzących uroczystościach. Aplikacja pełni również rolę wiecznego kalendarza, za pomocą którego w wygodny sposób możemy przeglądać archiwalne zdarzenia.

Na początku pracy z Holiline Reminder warto zapełnić bazę danych istotnymi dla nas datami. W tym celu przechodzimy do modułu "Events Editor". W wyświetlonym oknie znajdziemy opcje pozwalające na dodawanie różnego typu terminów (urodziny, śluby i ich rocznice, święta i zdarzenia okresowe). Każdej w wymienionych kategorii przeznaczony jest inny typ formularza. Przykładowo dla urodzin należy uzupełnić: imię solenizanta, datę, wiek lub rok urodzenia, płeć, komentarz. Opcjonalnie możemy również dołączyć zdjęcie, które będzie wyświetlane po najechaniu kursorem na przypomnienie. Menedżer zadań został wyposażony w kilka dodatkowych funkcji. Wśród nich znajdziemy: prostą wyszukiwarkę, widok szczegółowy, eksport/import pełnej zawartości bazy oraz możliwość cofania i powtarzania operacji edycyjnych.

Za pomocą opcji konfiguracyjnych możemy dostosować wygląd i zachowanie programu do własnych potrzeb. W prosty sposób zmienimy szybkość przewijania tekstu, właściwości czcionki, kolorystykę tła oraz położenie paska (dolna lub górna część ekranu). Z kolei na karcie "Advanced" znajdziemy opcje odpowiedzialne za okresowe usuwanie przeterminowanych zadań czy dodanie aplikacji do autostartu Windows.

Holiline Reminder jest dostępny bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Aplikacja może być wykorzystywana zarówno w zastosowaniach niekomercyjnych jak i komercyjnych. Dużą zaletą programu jest współpraca ze starszymi wersjami systemu Windows (98, ME, 2000).
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.9 (13 głosów)

Strefa Download programu
Holiline ReminderHoliline Reminder 3.3.0
Wersja stabilna
7.24 MB | 2015-06-29

Ilość pobrań: 1216 | W tym miesiącu: 12 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (0)
Holiline Reminder