w
googluj
pl

GADZadania 1.1


GADZadania to rozbudowany, przejrzysty i prosty w obsłudze program służący do planowania zadań i zarządzania nimi. Jak twierdzi autor, aplikacja jest szczególnie przydatna w programowaniu oraz przy układaniu długoterminowego planu działań.

Okno programu podzielone jest na trzy główne części. Na górze znajduje się panel filtrów, dzięki któremu możemy ustalić zasady, według których będzie wyświetlana nasza lista zadań. Odfiltrować można m.in zadania niepewne, zakończone, należące do danej kategorii oraz zawierające podaną frazę.

Poniżej znajduje się lista zadań, na której widoczne są wszystkie wprowadzone zadania zgodne z dobranymi filtrami. Dostęp do poszczególnych kategorii ułatwiają automatycznie tworzone etykietki. Możliwe jest także szeregowanie zadań alfabetycznie, według kategorii, daty dodania i statusu.

Dolną część okna programu zajmuje panel „zadanie”, służący do dodawania nowych zadań oraz modyfikacji istniejących, zaznaczonych na liście powyżej. Każdemu nowemu wpisowi należy nadać nazwę, a także przyporządkować go do jednej z istniejących kategorii bądź utworzyć nową. Można również ustalić datę jego dodania oraz priorytet w kilkustopniowej skali. Zadanie uznajemy za wykonane za pomocą przycisku „zakończ”. Istnieje również opcja oznaczenia zadania jako niepewnego, jeśli nie wiadomo, czy na pewno ma być wykonane.
Program oferuje możliwość zapisania bazy zadań oraz połączenia kilku takich baz w jedną.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
GADZadaniaGADZadania 1.1
Wersja stabilna
0.75 MB | 2013-06-21

Ilość pobrań: 377 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (0)
GADZadania