w
googluj

C-Organizer Professional 6.2.2


W dobie nieustannego pośpiechu, stresu i mnogości spraw do załatwienia, każdemu zdarza się czasem o czymś zapomnieć. Często konsekwencje mogą przybrać nieprzewidywalnych rozmiarów, stawiając nas w sytuacji nie do pozazdroszczenia. Na szczęście z pomocą może nam przyjść C-Organizer Professional, rozbudowane narzędzie do przechowywania prywatnych informacji jak zadania do wykonania, kontakty, hasła itd.

Jego obsługa, chociaż z grubsza nie jest skomplikowana, może na pierwszy rzut oka zrodzić wrażenie osaczenia. Jednak już po kilku minutach okiełznywania aplikacji będziemy się swobodnie przemieszczać pomiędzy poszczególnymi jej funkcjami. W lewym dolnym rogu znajduje się lista dostępnych widoków, czyli: kalendarz, zadania, kontakty, hasła, notatki, wydarzenia i dzień obecny. Wybranie dowolnego z nich zmienia praktycznie cały obraz otwierając przed użytkownikiem nowe możliwości. Mając zaznaczony kalendarz, na górze zobaczymy kilka otaczających bieżącą datę miesięcy, spośród których możemy kliknąć na dowolny dzień. Wówczas w głównej części okna pojawi się lista pól oznaczonych godzinami doby, w które przypiszemy dowolne zadanie. A tworząc takowe mamy do wyboru sporo opcji: od opisu, czasu rozpoczęcia i planowanego zakończenia, priorytetu, kategorii, poprzez opis (który możemy urozmaicić za pomocą standardowych opcji formatowania), aż po plik, który możemy z danym zadaniem powiązać. Wszystkie rzeczy do zrobienia ukazane są również w formie drzewa poniżej wspomnianej listy. Zadania można ustawić jako jednorazowe lub powtarzalne, nie istnieje też nic na przeszkodzie, by skonfigurować sobie alerty przypomnień.

Wybierając przycisk zadań z lewego dolnego rogu, oczom użytkownika ukaże się ich lista, niezależnie od planowanego czasu ich wykonania. W tym miejscu możemy się z nimi na szybko zapoznać, w razie potrzeby edytować, a także sprawdzić ich status (procent zakończenia, datę itp.). Podobnie prezentują się pozostałe zakładki, przy czym każda z nich charakteryzuje się innymi opcjami i funkcjami. Przykładowo kontakty możemy uzupełnić o mnogość różnych danych, a hasła odpowiednio opisać lub nawet od zera wygenerować.

Co ciekawe, wszystkie zebrane w programie informacje możemy wysyłać do innej osoby w czasie rzeczywistym, dzięki czemu nasz, dajmy na to, asystent zawsze będzie znał nasze zamiary. Można je też zsynchronizować z Kalendarzem i Listą Zadań Google.

C-Organizer Professional jest aplikacją rozbudowaną, ale jednocześnie – po krótkim oswojeniu się z nią – intuicyjną i z pewnością nie raz posłuży użytkownikom za magazyn poufnych informacji i nie raz uratuje ich przed naturalnym w codziennym pośpiechu zapominalstwem.

Ograniczenia!
Wersja trial pozwala na 30 dni korzystania z programu.

Spolszczenie!
Chcąc ustawić język polski, wystarczy kliknąć w zakładkę “View” na pasku menu, wybrać “Language”, a następnie „Polish”.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
C-Organizer ProfessionalC-Organizer Professional 6.2.2
Wersja stabilna
25.52 MB | 2019-01-23

Ilość pobrań: 597 | W tym miesiącu: 6 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
C-Organizer Professional