w
googluj
pl

VueMinder Lite 2023.01


VueMinder Lite to darmowy organizer dla systemu Windows. Program sprawdzi się bardzo dobrze w zarządzaniu zadaniami i przypominaniu o wystąpieniu ważnych terminów. Do dyspozycji mamy wygodny interfejs w kilku trybach widoku (dzień, tydzień, miesiąc), grupowanie kalendarzy czy wyświetlanie alarmów.

Program posiada spore możliwości związane z definiowaniem zdarzeń oraz związanych z nimi przypomnień. Każde zadanie może mieć: tytuł, opis tekstowy, termin, załączniki, kategorię, priorytet, lokalizację. Aplikacja pozwala na zapisywanie zdarzeń jednorazowych, całodziennych i okresowych. VueMinder działa w dwóch trybach. Oprócz podstawowego okna pozwalającego na zarządzanie kalendarzami, do dyspozycji mamy panel przyklejony do pulpitu. Aplikacja minimalizuje się także do zasobnika systemowego (ikona obok zegara).

Inne funkcje:
- wczytywanie gotowych list świąt, imprez sportowych, wydarzeń kulturalnych,
- wbudowana wyszukiwarka,
- subskrypcja kalendarzy dostępnych w sieci,
- możliwość wyłączenia wybranych komunikatów,
- definiowanie czasu pracy,
- zarządzanie kategoriami, priorytetami, lokalizacjami,
- edytor kontaktów,
- lista ostatnich przypomnień,
- zapisywanie kalendarzy w postaci dokumentów HTML,
- tworzenie i przywracanie kopii zapasowych,
- drukowanie wybranych kalendarzy,
- wyróżnianie zdarzeń kolorami,
- możliwość zmiany układu menu, pasków narzędziowych i skrótów klawiaturowych.

Uwaga!
Aplikacja działa w trybie portable. Aby skopiować ją na urządzenie przenośne, należy wybrać z menu File opcję "Transfer Data to VueMinder Lite USB", a następnie postępować zgodnie z instrukcjami.

Ograniczenia!
Narzędzie w wersji Lite jest dostępne bezpłatnie do zastosowań niekomercyjnych i komercyjnych. Producent przygotował również wydania Pro i Ultimate, posiadające większą ilość funkcji. Wśród nich znajdziemy: synchronizację danych z Outlook/Google Calendar, zaawansowane zarządzanie zadaniami, tworzenie notatek, wczytywanie list kontaktów, wymienianie informacji za pośrednictwem sieci lokalnej, wysyłanie wiadomości SMS i E-Mail, import/eksport danych z arkuszy kalkulacyjnych i inne. Szczegółowe zestawienie znajdziemy na stronie produktu.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (6 głosów)

Strefa Download programu
VueMinder LiteVueMinder Lite 2023.01
Wersja stabilna
33.1 MB | 2023-09-21

Ilość pobrań: 1347 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
VueMinder Lite