w
googluj

Trace Spy 2.1.0


Trace Spy to program wyświetlający zawartość plików debugowania, które powstają podczas korzystania z Windowsa i aplikacji, gdy pojawiają się błędy. Aplikacja powstała w odpowiedzi i jako alternatywa dla uznanego programu Sysinternals DebugView, czego nie ukrywają sami autorzy i zwracają w materiałach uwagę na podobieństwa i różnice między ich programami. Aplikacja zbudowana została w oparciu o bibliotekę .Net, a jej kod źródłowy udostępniony jest w Internecie, przez co wszyscy zainteresowani działaniem lub wsparciem, mogą pobrać odpowiednie pliki i spróbować swoich sił jako programiści.

Po uruchomieniu programu, automatycznie rozpoczyna się skanowanie, by na ekranie wyświetlać na bieżąco pojawiające się informacje w formie bardzo prostej tabeli. Ta składa się z trzech komórek, na które składa się informacja o numerze kolejnym oraz czasie wygenerowania komunikatu (bazująca najpewniej na liczbie taktów procesora), a także treść samego komunikatu, która w większości przypadków składać się będzie głównie ze ścieżki pliku, w którym została wygenerowana.

Aplikacja kierowana jest raczej wyłącznie do twórców oprogramowania, którzy są w stanie zrozumieć specyfikę dostarczanych przez nią komunikatów i zrobić z nich użytek – najczęściej wykorzystać do dalszego udoskonalania tworzonych aplikacji i analizy błędów, które generuje. W większości przypadków, zbierane przez aplikację rekordy składają się krótkich informacji skonstruowanych w taki sposób, że przeciętny użytkownik nie będzie w stanie wydobyć z nich sensownych informacji.
Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Trace SpyTrace Spy 2.1.0
Wersja stabilna
0.37 MB | 2017-04-27

Ilość pobrań: 133 | W tym miesiącu: 5 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Trace Spy