w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 522
Wszystkich postów: 962355
Wszystkich tematów: 166759

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7785 dni

Audials Moviebox 2022.0.243.0


Audials Moviebox to program głównie do nagrywania filmów z internetowych streamingów oraz witryn, dodatkowo zaś konwerter formatów, aplikacja do kopiowania płyt DVD oraz całkiem funkcjonalny odtwarzacz zgromadzonych filmów (niekoniecznie tylko nagranych program, również dowolnych innych z dysków komputera). Na liście obsługiwanych formatów znajdziemy kilkadziesiąt pozycji: formaty wejściowe to między innymi AVI, MKV, WMV, SWF, YOP, MP4, natomiast wśród wyjściowych znajdziemy takie rozszerzenia, jak 3GP, AVI, FLV, MKV i nie tylko.

Jest to program prosty w obsłudze, co zawdzięcza głównie atrakcyjnemu wizualnie interfejsowi. Jego kolory można modyfikować, korzystając ze skórek, dostosowując tym samym wygląd do innych aplikacji w systemie, czy nawet otoczenia monitora (jeśli na przykład wykorzystujemy aplikację w komputerze pełniącym rolę kina domowego w pokoju wypoczynkowym). Korzystanie z programu sprowadza się do wyboru interesujących na głównych opcji na pasku z lewej strony, który jest głównym menu. Kliknięcie dowolnego elementu przeładowuje zawartość środkowego ekranu, na którym pojawiają się dalsze opcje związane z wybraną funkcją. Prawy panel służy głównie jako miejsce na dodatkowe opcje i informacje (znajdziemy na nim na przykład podgląd materiału wideo po zaimportowaniu plików na listę gotowych elementów do konwersji).

Aplikacja zalicza tylko jedną wpadkę związaną z obsługą. Interfejs, choć jest przejrzysty i wygodny w użyciu, czasem dość powoli reaguje na polecenia użytkownika (nawet na wydajnym sprzęcie). Optymalizacja mogłaby więc stać na nieco wyższym poziomie, by zapewnić należyty komfort użytkowania. Być może te problemy dotyczą tylko opisywanego wydania i w kolejnych aktualizacjach programu zostaną rozwiązane.

Uwaga!
W naszej bazie znajdują się również pozostałe programy z serii:
Audials One
Audials Tunebite
Audials Radiotracker

Ograniczenia!
W wersji demonstracyjnej program pozwala nagrać maksymalnie 25 filmów, które dodatkowo mają ograniczoną długość.

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
Audials MovieboxAudials Moviebox 2022.0.243.0
Wersja stabilna
112.98 MB | 2022-08-29

Ilość pobrań: 295 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Audials Moviebox