w
googluj

Tenorshare Free YouTube Downloader 4.3.0.0

Tenorshare Free YouTube Downloader to prosty w obsłudze program umożliwiający wygodne zgrywanie nagrań filmowych z serwisu YouTube do formatu MP4. Odbywa się to poprzez wprowadzenie do aplikacji hiperłącza do interesującego nas filmu, pozostały proces jest już w pełni automatyczny. Plik pobierany jest do zadanej lokalizacji, o postępie czego użytkownik informowany jest czytelnym paskiem. Możliwych jest kilka pobierań równocześnie; ich ilość może zostać ograniczona w preferencjach.

Dodatkową funkcją programu jest wbudowana w niego przeglądarka internetowa, za pomocą której możliwe jest przeglądanie zawartości dowolnych strony internetowych, jednak głównym celem jej istnienia jest wykorzystanie do przeglądania treści serwisów udostępniających treści multimedialne. Domyślnie zapisano w niej wiele zakładek, kierujących użytkownika na strony główne największych serwisów tego typu, między innymi Vevo, hulu, YouTube, TED, Vimeo i innych. Możliwe jest również ręczne tworzenie nowych zakładek oraz pracowanie na kartach, co może okazać się przydatne, w sytuacji gdy będziemy chcieli skonfrontować wyniki wyszukiwarek filmów na różnych stronach.

W programie możliwe jest przeglądanie historii pobranych plików z serwisu YouTube, a także korzystanie z jednego z dwóch widoków (wyświetlającego szczegóły plików lub mieszczący więcej pozycji na liście). Nieznacznym minusem aplikacji może okazać się czas jej uruchamiania; zajmuje co prawda mniej niż 10 sekund, jednak nie jest to raczej niczym uzasadnione.

Uwaga!
Darmowa wersja programu nie pozwala na konwersję formatów pobranych filmów.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (4 głosów)

Strefa Download programu
Tenorshare Free YouTube DownloaderTenorshare Free YouTube Downloader 4.3.0.0
Wersja stabilna
23.82 MB | 2017-06-22

Ilość pobrań: 858 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
Tenorshare Free YouTube Downloader