w
googluj

DLNow Video Downloader 1.49


DLNow Video Downloader to niewielki program do pobierania materiałów wideo lub samych ścieżek dźwiękowych z filmów z serwisów YouTube, Dailymotion, Twitch, Facebook oraz wielu innych, łącznie ponad 550 (pełna lista dostępna jest na stronie producenta). Aplikacja pozwala pobierać nagrania w najlepszych dostępnych jakościach, w tym maksymalnie 4K włącznie z rozwiązaniami 3D przy 60 klatkach na sekundę (FPS).

Ponieważ aplikacja jest dziecinnie prosta w obsłudze, można ją polecić dosłownie każdemu. Aby pobrać z Internetu interesujący nas materiał wideo, wystarczy wkleić do aplikacji jego link bezpośredni. W praktyce oznacza to na przykład przeciągnięcie na ekran miniatury filmu z YouTube’a, co zajmuje zaledwie kilka sekund. Wystarczy następnie wybrać odpowiedni format docelowy i wybrać przycisk pobierania. Proces rozpoczyna się niemal natychmiast.

Korzystanie z programu ma kilka istotnych zalet. Pomijając archiwizację nagrań na własne potrzeby (bez obaw, że zostaną usunięte z Sieci i stracimy do nich dostęp), aplikacja umożliwi osobom z wolniejszym łączem obejrzeć filmy bez zbędnych przycięć – wystarczy raz cierpliwie poczekać na pobranie filmu a następnie swobodnie oglądać go offline. Co więcej, podczas pobierania ignorowane są wszystkie reklamy, o ile dany serwis je nakłada, zatem również pod tym względem tego typu seans będzie przyjemniejszy. Warto dodać, iż program nie ogranicza nas do pobierania tylko jednego pliku jednocześnie, zatem (szczególnie użytkownicy o wydajnych łączach) mogą sobie pozwolić na jednoczesne pobieranie kilku plików.
Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
DLNow Video DownloaderDLNow Video Downloader 1.49
Wersja stabilna
46.6 MB | 2022-02-28

Ilość pobrań: 1141 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
DLNow Video Downloader