w
googluj

Blur YouTube Downloader 2.0

Blur YouTube Downloader to darmowa aplikacja przeznaczona do pobierania materiałów wideo z serwisu YouTube. Klipy wideo zostaną zapisane w wybranym przez nas formacie i określonej rozdzielczości. Dostępne są następujące opcje – MP4 (HD 1280x960 px, SD 640x480 px). WEBM (640x480 px), FLV (320x240 px) i 3GP (320x240 px, 176x144 px). W wypadku wideo zaopatrzonego w informacje iTag, pobierzemy również same metadane.

Obsługa Blur YouTube Downloader sprowadza się do skopiowania odnośnika danego klipu do schowka systemowego, wklejenia tego linku do pola pobierania dostępnego w okienku programu (w zwykły sposób albo poprzez przycisk Paste Link), kliknięcia w przycisk Downloader, wybrania formatu docelowego i rozdzielczości/jakości wideo, po czym skorzystania z przycisku Download. Pasek postępu odzwierciedla aktualny stan pobierania. Aplikacja wyświetla również tytuł i miniaturkę filmu przygotowanego do pobrania czy właśnie ściąganego na dysk. Blur YouTube Downloader nie oferuje funkcji jednoczesnego pobierania większej ilości materiałów wideo, ale możemy otworzyć kilka instancji aplikacji i w ten sposób ściągnąć kilka klipów naraz. Po ukończeniu operacji pobierania program pozwala na otworzenie pliku wideo w domyślnym odtwarzaczu multimediów. Pobrane pliki zostają zapisane w bibliotece Dokumenty/katalogu Moje dokumenty. Nie ma możliwości zmiany katalogu docelowego.

Interfejs graficzny Blur YouTube Downloader to niewielkie, proste w wyglądzie okienko, jednak w miarę przyjemne dla oka logo aplikacji oraz miniaturka materiału wideo dodają mu pewnego uroku. Mniej zaawansowani użytkownicy powinni opanować obsługę programu bez jakichkolwiek problemów. Z chwilą tworzenia opisu producent nie udostępnia pliku pomocy ani innych porad (w chwili tworzenia opisu strona producenta jest jeszcze w budowie).
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (4 głosów)

Strefa Download programu
Blur YouTube DownloaderBlur YouTube Downloader 2.0
Wersja stabilna
0.3 MB | 2014-07-03

Ilość pobrań: 1271 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Blur YouTube Downloader