w
googluj

ChrisPC YTD Downloader MP3 Converter 5.08.12

ChrisPC YTD Downloader MP3 Converter to program pozwalający pobierać ścieżkę dźwiękową z filmów zamieszonych na YouTube. Umożliwia dzięki temu zapisywanie plików MP3 z dowolnego nagrania z tego kanału, co można wykorzystać na przykład do pobierania plików muzycznych z wykonań na żywo ulubionych artystów, bądź wersji specjalnych utworów z teledysków. W opisywanej, darmowej wersji programu, plik wynikowy może zostać zapisany w jednej z dwóch dostępnych jakości, co dodatkowo pozwala wpłynąć na rozmiar otrzymanego pliku MP3. Może to być istotne, jeśli chcemy zaoszczędzić miejsce na dysku czy w pamięci odtwarzacza MP3.

Obsługa programu jest bardzo prosta i odnajdzie się w niej każdy, nawet początkujący użytkownik oprogramowania tego typu. Wystarczy skopiować do systemowego schowka hiperłącze odpowiedniego filmu z serwisu YouTube, by wkleić je do programu i dodać do kolejki oczekujących na pobranie i konwersję plików. Za jednym razem możliwe jest pobieranie kilku nagrań. Dodają się one kolejno do listy, z której w razie potrzeby możemy je usunąć. Ustawienia związane z jakością nagrania wprowadzamy z poziomu rozwijanej listy, która znajduje się w dolnej części okna programu. Dodatkowa konfiguracja programu oraz samego połączenia z YouTubem dostępna jest po wywołaniu odpowiednich ustawień z górnego paska aplikacji.

Na pochwałę zasługuje szybkość działania programu oraz jego stabilność. Ciekawostką jest możliwość zmiany kolorystyki interfejsu na jedną z kilku propozycji, dzięki czemu będziemy mogli dostosować wygląd programu do własnych preferencji oraz pozostałych okien aplikacji.

Wymagania!
Podczas instalacji konieczne jest połączenie z Internetem.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (4 głosów)

Strefa Download programu
ChrisPC YTD Downloader MP3 ConverterChrisPC YTD Downloader MP3 Converter 5.08.12
Wersja stabilna
18.4 MB | 2023-08-15

Ilość pobrań: 831 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 13

Komentarze (0)
ChrisPC YTD Downloader MP3 Converter