w
googluj

YouTube Music Downloader 10.1

YouTube Music Downloader to skuteczne narzędzie do pobierania utworów muzycznych z zasobów serwisu YouTube. Ta niewielka aplikacja pozwala użytkownikowi na ściąganie ulubionych piosenek oraz teledysków w jakościach HD (High Definition) i HQ (High Quality). Działanie programu jest szybkie i nie obciąża w dużym stopniu zasobów sprzętowych komputera.

YouTube Music Downloader wyróżnia się bardzo prostą obsługą - poradzą sobie z nią nawet zupełni nowicjusze. W głównym oknie aplikacji znajdziemy kontrolki pozwalające na dostosowanie parametrów pobierania do potrzeb użytkownika oraz pole, w którym wklejamy adres filmu. W łatwy sposób zmienimy folder zapisu plików oraz docelową jakość muzyki/obrazu. Obsługiwane przez program formaty audio to: MP3, OGG, AAC. Pobieranie rozpoczyna się na naciśnięciu na przycisk "Download and Convert!". O postępie procesu będziemy informowani za pomocą paska procentowego i dodatkowych komunikatów. Inne ciekawe cechy aplikacji to automatyczne dobieranie nazwy pliku (m.in. na podstawie tytułu utworu) oraz możliwość zmodyfikowania kolorystyki interfejsu.

Uwaga!
Instalator programu proponuje skopiowanie na dysk twardy dodatkowych komponentów modyfikujących funkcjonalność systemu operacyjnego i przeglądarek internetowych. Nie są one konieczne do poprawnego działania samej aplikacji, dlatego sugerujemy ich zignorowanie.

Ograniczenia!
YouTube Music Downloader jest programem dostępnym na zasadach licencji shareware. Testowa wersja aplikacji może być użytkowana bez ograniczeń czasowych - ograniczenia polegają na wyświetlaniu komunikatów oraz zmniejszonej liczbie funkcji (brak możliwości masowego pobierania utworów i konwertowania plików do innych formatów). Limitacje zostaną zniesione po zakupieniu kodu aktywacyjnego.

Licencja: Shareware (testowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
YouTube Music DownloaderYouTube Music Downloader 10.1
Wersja stabilna
6.51 MB | 2021-06-10

Ilość pobrań: 3443 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 8

Komentarze (0)
YouTube Music Downloader