w
googluj

RipTiger 4.5.4

RipTiger to potężny i łatwy w użyciu program, służący do bezpośredniego zapisywania filmów zamieszczonych w internecie na dysku twardym naszego komputera i szybkiego konwertowania ich między różnymi formatami. Aplikacja radzi sobie zarówno ze strumieniami wideo przesyłanymi na żywo (np. za pośrednictwem telewizji internetowych), jak i z filmikami zamieszczonymi na stronach typu YouTube, DailyMotion czy Vimeo. Jak twierdzi producent, Tygrys poradzi sobie z praktycznie każdym materiałem dostępnym w internecie. Nasze testy potwierdzają te zapewnienia.

Działanie programu jest bardzo proste. Wystarczy umieścić link do żądanej treści w odpowiednie okno RipTigera, a pobieranie rozpocznie się samo. W trybie automatycznym, który da się wyłączyć w opcjach, automatycznie pobierany jest każdy klip odnaleziony w przeglądarce internetowej. Po zakończeniu pobierania, jednym przyciskiem możemy rozpocząć konwersję pliku (lub plików) do formatu ustalonego wcześniej w opcjach. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zgrać je do formatu zgodnego z takimi urządzeniami, jak iPad czy Xbox, zmienić ich jakość lub wyciąć wideo, a audio zapisać jako MP3 lub WAV.

Co ciekawe, filmy pobierane przy pomocy programu zachowują oryginalne nazwy, co może zaoszczędzić nam sporo czasu, jeśli ściągamy więcej niż jeden klip. RipTiger potrafi również odfiltrowywać i wycinać z filmów niepotrzebne dodatki, unikniemy zatem sytuacji, gdy pobrany materiał rozpocznie się irytującą reklamą. Aplikacja wykrywa również zduplikowane pliki i automatycznie wstrzymuje pobieranie i usuwa jeden z nich, oszczędzając miejsce na dysku naszego komputera.

Polecamy narzędzie RipTiger wszystkim osobom, które chcą zachować na komputerze materiały wideo znalezione w internecie. Warto pamiętać, że – w przeciwieństwie do wielu rzekomo podobnych programów, dostępnych w sieci – RipTiger faktycznie pobiera z internetu treści, a nie tylko je nagrywa (co wiązałoby się ze stratą jakości).

Uwaga!
Wraz z programem, domyślnie instalowane jest też środowisko SoundTaxiMediaSuite, służące do kompleksowej obsługi plików multimedialnych. Jeśli nie jest nam ono potrzebne, należy odznaczyć odpowiednią opcję.

Ograniczenia!
W wersji Trial możliwe jest pobieranie jedynie 5 minut lub 50% pliku.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (2 głosów)

Strefa Download programu
RipTigerRipTiger 4.5.4
Wersja stabilna
23.45 MB | 2015-05-21

Ilość pobrań: 721 | W tym miesiącu: 8 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
RipTiger