w
googluj
pl

Wise Youtube Downloader 2.84.114

Wise Youtube Downloader (wcześniej znany pod nazwą Wise Video Downloader) to sprytny i schludny program, służący do pobierania filmów z portalu YouTube bezpośrednio na dysk naszego komputera.

Aplikacja oferuje dwie główne metody pobierania filmów. W pierwszej z nich musimy samodzielnie odnaleźć żądany klip na YT, wkleić jego adres w odpowiednie okno programu i użyć przycisku „Pobierz”, przycisk ten pełni także dodatkową rolę - po skopiowaniu adresu z serwisu do schowka systemowego, wystarczy kliknąć, aby url został automatycznie wyświetlony w okienku, przygotowując tym samym film do pobrania. Natomiast druga metoda umożliwia skorzystanie z wbudowanej w program, miniaturowej wyszukiwarki i przeglądarki YouTube. Po wpisaniu w nią żądanego hasła lista wyników jest dokładnie taka sama, co przy wyszukiwaniu filmów z poziomu portalu. Widoczne są nawet miniaturki klipów, ich czas trwania oraz liczba wyświetleń. Pliki pobieramy za pomocą zielonego przycisku „Pobierz wideo”.

Wise Video Downloader pozwala na pobieranie wielu filmów jednocześnie, zapisując je w formacie mp4. Program obsługuje tzw. batch downloading, czyli w każdej chwili można zatrzymać ściąganie pliku, po czym wznowić je od momentu przerwania. Istnieje możliwość łączenia się poprzez proxy, także te wymagające uwierzytelnienia.

Proces ściągania filmów przebiega stosunkowo szybko – program korzysta z całej dostępnej przepustowości naszego łącza (jeśli chcemy ograniczyć prędkość pobierania i zużycie łącza, należy w opcjach wyłączyć funkcję „Fast Mode”). Domyślnie pliki zapisywane są w katalogu „Videos” na dysku D, jednak folder docelowy można swobodnie zmienić.

Pliki pobierane są w jednym z dwóch dostępnych trybów, między którymi możemy przełączać się w opcjach: w trybie „najlepsza jakość” pobierana jest wersja filmu w najwyższej możliwej rozdzielczości, a tryb „najmniejszy rozmiar” służy do ściągania filmu w najsłabszej z udostępnianych jakości. Filmy zapisywane są w formacie, w jakim znajdują się na YouTube; by dokonać konwersji pobranych materiałów na inny format, należy zainstalować bliźniaczy program Wise Video Converter, który integruje się z interfejsem testowanej aplikacji.

Szata graficzna programu jest przyjemna dla oka, a interfejs użytkownika to coś bardzo intuicyjnego i prostego w obsłudze. W jednym panelu umieszczono kilka zrozumiałych dla każdego przycisków, dających właściwie dostęp do wszystkich funkcji aplikacji. Choć na rynku funkcjonuje wiele programów do pobierania z YouTube, mało który może pochwalić się podobną przejrzystością i estetyką, co Wise Video Downloader. Podsumowując, Wise YouTube Downloader to całkiem udana aplikacja do ściągania filmów z YouTube, ładny interfejs, intuicyjność obsługi, pobieranie wielu plików na raz i możliwość wznowienia ściągania od punktu, w którym zostało ono przerwane z pewnością wpłyną na satysfakcje z użytkowania programu.

Uwaga!
Program nie jest już dłużej rozwijany, i został usunięty z serwerów producenta.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.6 (14 głosów)

Strefa Download programu
Wise Youtube DownloaderWise Youtube Downloader 2.84.114
Wersja stabilna
2.77 MB | 2019-09-09

Ilość pobrań: 2644 | W tym miesiącu: 12 | W poprzednim miesiącu: 21

Komentarze (0)
Wise Youtube Downloader