w
googluj

YouTube Video and Audio Downloader 1.2.1

YouTube Video and Audio Downloader to rozszerzenie do przeglądarki Mozilla Firefox, pozwalające na ściąganie filmów z serwisu YouTube za pośrednictwem menedżera pobierania, wbudowanego w przeglądarkę, i wyodrębnianie z nich ścieżek dźwiękowych.

Po zainstalowaniu, aplikacja dodaje swoją ikonkę bezpośrednio pod prawą dolną krawędzią okna zawierającego odtwarzany film. Po kliknięciu w ikonkę wyświetlana jest lista dostępnych formatów i rodzajów kodowania, w jakich możemy pobrać dany plik. W zależności od oryginalnych właściwości filmu, do wyboru możemy dostać m.in formaty WEBM HD i MP4 HD (w rozdzielczościach 720p i 1080p), MP4 oraz 3GP. Przy każdej opcji wyświetlana jest waga klipu, co może stanowić pewne ułatwienie przy podejmowaniu decyzji.

Jeśli chcemy z klipu wyodrębnić samą ścieżkę dźwiękową i zapisać ją w formacie MP3, należy pobrać film w formacie FLV a następnie przeciągnąć go i konwertować z poziomu narzędzia wtyczki, dostępnego w górnej części interfejsu przeglądarki. W tym miejscu możliwe jest również śledzenie postępu pobierania każdego pliku z osobna, określenie folderu, w którym zapisywane będą pobierane treści, oraz uzyskanie wyczerpujących informacji na temat aktualnie odtwarzanego filmu (po kliknięciu w ikonkę środkowym klawiszem myszy).

Program oferuje także funkcję wyciągania napisów z pobranego klipu wideo – ta opcja może przydać się osobom, które planują przetłumaczyć ścieżkę dźwiękową.

YouTube Video and Audio Downloader to ciekawa i pod niektórymi względami unikalna pozycja na rynku programów służących do pobierania treści z serwisu YouTube.

Wymagania!
Firefox 57.0 lub nowszy

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (14 głosów)

Strefa Download programu
YouTube Video and Audio DownloaderYouTube Video and Audio Downloader 1.2.1
Wersja stabilna
0.15 MB | 2022-02-28

Ilość pobrań: 2888 | W tym miesiącu: 15 | W poprzednim miesiącu: 18

Komentarze (1)
YouTube Video and Audio Downloader
avatararrow
~ziuta | 2015.11.24 13:59
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
podoba mi sie
YouTube Video and Audio Downloader 0.4.6