w
googluj

InPixio Photo Editor 8.3.6690.25912


InPixio Photo Editor to prosty edytor graficzny, dzięki któremu w kilku krokach nadamy zdjęciom bardzo ciekawe efekty i poprawimy ich kolorystykę. Dostępne są tutaj liczne filtry, które podzielone zostały na kategorie, dzięki czemu dużo łatwiej można się pomiędzy nimi poruszać. Całość opakowana jest w bardzo ciekawy, nowoczesny interfejs, co samo w sobie zachęca do korzystania z aplikacji, a ponieważ program działa bardzo sprawnie, szybkie wyświetlając podglądy wprowadzanych zmian, rzeczywiście obsługa należy do przyjemniejszych wśród narzędzi tego typu.

Dość standardowo, aby skorzystać z możliwości edytora, w pierwszym kroku niezbędne będzie wskazanie zdjęć, które chcemy poddać modyfikacjom. Ciekawym posunięciem ze strony producenta jest udostępnienie kilku zdjęć przykładowych, dzięki którym, bez konieczności poddawania edycji własnych fotografii, poznamy szybko możliwości programu. Interfejs aplikacji podzielony został na dwie główne części: duży podgląd zdjęcia w centrum oraz panel z opcjami po prawej stronie. Z jego poziomu możliwe jest nakładanie filtrów, ramek oraz wprowadzanie ręcznych korekt barwnych. Pozostałe zdjęcia z wybranej kolekcji można podejrzeć na pasku, który pojawia się w dolnej części obszaru roboczego, pod podglądem zdjęcia. Na etapie edycji na plus zasługuje zakładka kadrowania zdjęć, która pozwala przycinać fotografie nie tylko ręcznie, ale również do jednej z kilku typowych proporcji.

Dodatkową funkcją w programie jest możliwość bezpośredniego publikowania wyedytowanych zdjęć w serwisie społecznościowym Facebook lub w formie pocztówek z wykorzystaniem narzędzia InstaCards.

Wymagania!
• Do instalacji programu konieczne jest połączenie z Internetem.
• W przypadku systemu Windows XP, konieczna jest instalacja dodatku Service Pack 3.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.4 (11 głosów)

Strefa Download programu
InPixio Photo EditorInPixio Photo Editor 8.3.6690.25912
Wersja stabilna
188.46 MB | 2018-06-20

Ilość pobrań: 659 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
InPixio Photo Editor