w
googluj

Movavi Photo Studio 1.0.3


Movavi Photo Studio to program łączący w sobie możliwości aplikacji Photo Editor, Photo Batch oraz Slideshow Creator, będąc jednocześnie ich launcherem. Choć sam w sobie nie oferuje większych możliwości, niż każdy z powyższych programów z osobna, pozwala utrzymać porządek na naszym pulpicie, zbierając wszystkie trzy narzędzia w jednym miejscu, a dla osób zainteresowanych zakupem pełnych wersji programów, ma do zaoferowania niższy koszt, niż w przypadku niezależnych zakupów każdej licencji z osobna.

W skład opisywanego pakietu wchodzą trzy aplikacje tego samego producenta, z których każda cechuje się bardzo prostą obsługą, ciekawymi rozwiązaniami oraz wyjątkowo atrakcyjnym interfejsem:

Photo Editor - rozbudowany edytor graficzny, który pozwala na wprowadzanie do zdjęć licznych korekt barwnych, przycinanie i obracanie fotografii, dodawanie do nich napisów oraz oferuje nowatorski sposób wycinania z fotografii niechcianych obiektów, w którym największą rolę odgrywa automatyka - użytkownik określa myszą jedynie „z grubsza” obszary, które mają zostać wycięte lub zachowane.

Photo Batch - nieco mniej rozbudowany program z zakresu edycji, którego główną możliwością jest jednoczesna obróbka większej liczby plików. Na etapie edycji możliwe jest skorzystanie z automatycznych korekt barwnych oraz opcji zmiany nazewnictwa grupy zdjęć.

Slideshow Creator - aplikacja umożliwiająca tworzenie pokazów slajdów ze zdjęć oraz filmów, stosując przy tym animowane przejścia oraz podkłady dźwiękowe. Cechą szczególną jest tutaj obsługa bardzo wielu formatów wejściowych (zarówno dla zdjęć, filmów i muzyki), co pozwoli użytkownikowi stworzyć pokazy z wykorzystaniem niemal dowolnych plików multimedialnych.

Ograniczenia!
Sam launcher jest dystrybuowany na darmowej licencji, jednak programy, które wchodzą w jego skład, do pełnej funkcjonalności wymagają wykupienia licencji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Movavi Photo StudioMovavi Photo Studio 1.0.3
Wersja stabilna
110.46 MB | 2016-09-06

Ilość pobrań: 182 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Movavi Photo Studio