w
googluj
pl

NetTraffic 1.71.0


NetTraffic jest niewielkim narzędziem, które w wygodny sposób umożliwia śledzenie ruchu pomiędzy komputerem, a dowolnym połączeniem sieciowym. Na czytelnym wykresie przedstawiany jest bieżący stan i obciążenie łącza z uwzględnieniem zarówno pobierania, jak i wysyłania danych.

NetTraffic gromadzi bogate statystki, w których znajdziemy obecną, średnią, a także na podstawie zgromadzonych informacji, prognozowaną ilość danych wymienianych z siecią oraz czas pracy łącza. Statystyki, zarówno bieżące, jak i te przewidywane, dostępne są w wymiarze najbliższej godziny, dnia, miesiąca oraz roku. Zgodnie z domyślnymi ustawieniami, NetTraffic uruchamia się wraz ze startem systemu, nie ma więc potrzeby pamiętać o uruchomieniu programu – dane będą gromadzone w tle, zaś zminimalizowany i umieszczony w zasobniku program nie będzie w najmniejszym stopniu utrudniał pracy na komputerze. Program pozwana także na eksportowanie gromadzonych danych do pliku xml.

Użytkownik ma możliwość wyboru, na którym łączu bądź łączach, ma być prowadzony pomiar. Program może współpracować bowiem z każdym połączeniem sieciowym, do jakiego komputer ma dostęp, wliczając w to połączenia np. maszyny wirtualnej. Istnieje także możliwość ścisłego dostosowania wyglądu wykresów według własnych preferencji – bez problemu można zmienić kolory poszczególnych słupków czy ilość punktów na wykresie.

Narzędzie potrzebuje niewielkiej ilości zasobów systemowych, dzięki czemu użytkownik nie zauważy najmniejszego spadku wydajności.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.4 (22 głosów)

Strefa Download programu
NetTrafficNetTraffic 1.71.0
Wersja stabilna
0.61 MB | 2023-09-26

Ilość pobrań: 5548 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
NetTraffic