w
googluj

RSS Guard Portable 3.4.1


RSS Guard Portable - przenośna wersja, która nie wymaga instalacji w systemie. Jest to czytnik tytułowych kanałów RSS oferujący przede wszystkim szybką i stabilną pracę oraz wygodną obsługę (również z wykorzystaniem skrótów klawiaturowych, które możemy ręcznie konfigurować i wykorzystywać do niemal każdej funkcji programu). Przedstawia wszystkie treści w czytelny sposób, zaraz po instalacji oferując kilka przykładowych kanałów, dzięki czemu od razu mamy możliwość zaznajomienia się z jego obsługą.

Program zintegrowany został z przeglądarką internetową, co pozwala szybko odwołać się do konkretnego wpisu na stronie podczas czytania jej skrótu w formie RSS. Nie została ona ograniczona tylko do tej funkcjonalności, zatem może posłużyć również jako "zwyczajna" przeglądarka zasobów Sieci, jest jednak bardzo powolna i wykorzystanie jej należy traktować jako dodatek i opcja, z której skorzystamy tylko wtedy, gdy nie mamy innej możliwości. Ciekawie prezentuje się możliwość pracy na kartach, dzięki czemu możemy w tym samym czasie przeglądać zawartość kilku strony lub kanałów. Praktyczne okazują się również narzędzi pozwalające na przykład na jednoczesne oznaczenie wszystkich wiadomości jako odczytanych.

RSS Guard należy pochwalić za bardzo rozbudowane ustawienia. Pozwalają, prócz definiowania skrótów obsługi, decydować również wyjątkowo szczegółowo o wyglądzie samego interfejsu. Niestety minusem jest brak dostarczanej wraz z programem instrukcji obsługi. Liczność opcji oferowanych przez aplikację jest z jednej strony intuicyjna w obsłudze, jednak początkujący będą mogli czasem potrzebować rady bardziej doświadczonego użytkownika.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
RSS Guard PortableRSS Guard Portable 3.4.1
Wersja stabilna
36.2 MB | 2017-07-13
przejdź Wersja instalacyjna RSS Guard

Ilość pobrań: 122 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
RSS Guard Portable