w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 374
Wszystkich postów: 928388
Wszystkich tematów: 135912

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7754 dni

RSS Guard 3.4.2


RSS Guard to czytnik tytułowych kanałów RSS oferujący przede wszystkim szybką i stabilną pracę oraz wygodną obsługę (również z wykorzystaniem skrótów klawiaturowych, które możemy ręcznie konfigurować i wykorzystywać do niemal każdej funkcji programu). Przedstawia wszystkie treści w czytelny sposób, zaraz po instalacji oferując kilka przykładowych kanałów, dzięki czemu od razu mamy możliwość zaznajomienia się z jego obsługą.

Program zintegrowany został z przeglądarką internetową, co pozwala szybko odwołać się do konkretnego wpisu na stronie podczas czytania jej skrótu w formie RSS. Nie została ona ograniczona tylko do tej funkcjonalności, zatem może posłużyć również jako "zwyczajna" przeglądarka zasobów Sieci, jest jednak bardzo powolna i wykorzystanie jej należy traktować jako dodatek i opcja, z której skorzystamy tylko wtedy, gdy nie mamy innej możliwości. Ciekawie prezentuje się możliwość pracy na kartach, dzięki czemu możemy w tym samym czasie przeglądać zawartość kilku strony lub kanałów. Praktyczne okazują się również narzędzi pozwalające na przykład na jednoczesne oznaczenie wszystkich wiadomości jako odczytanych.

RSS Guard należy pochwalić za bardzo rozbudowane ustawienia. Pozwalają, prócz definiowania skrótów obsługi, decydować również wyjątkowo szczegółowo o wyglądzie samego interfejsu. Niestety minusem jest brak dostarczanej wraz z programem instrukcji obsługi. Liczność opcji oferowanych przez aplikację jest z jednej strony intuicyjna w obsłudze, jednak początkujący będą mogli czasem potrzebować rady bardziej doświadczonego użytkownika.
Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
RSS GuardRSS Guard 3.4.2
Wersja stabilna 32-bitowa
46.5 MB | 2017-09-06
RSS Guard 3.5.6
Wersja stabilna 64-bitowa
47.8 MB | 2018-02-26
przejdź
RSS Guard Portable
Wersja przenośna, niewymagająca instalacji

Ilość pobrań: 291 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
RSS Guard