w
googluj

Photo Browser 3.2.1


Photo Browser to program będący przede wszystkim wygodną przeglądarką zdjęć; wygodny eksplorator został połączony z szybkim podglądem fotografii w oknie, jak również pełnoekranowo; do dyspozycji użytkownika jest "szkło powiększające", które umożliwia przybliżanie fragmentów zdjęć. Prócz tej funkcjonalności, program wyposażono również w dość nietypowy zestaw dodatków. Możemy skorzystać z edycji zdjęć w bardzo podstawowym zakresie, grupowego nakładania na fotografie znaku wodnego z prawami autorskimi, druku z kilkoma opcjami oraz możliwości wyeksportowania zdjęć do formatu PDF.

Obsługa Photo Browser jest bardzo prosta. Producent wprowadził ciekawe rozwiązanie polegające na umieszczeniu instrukcji użycia programu na slajdach, które automatycznie uruchamiają się przy pierwszym włączeniu programu, wykorzystując wstępnie zadaną ścieżkę. Dzięki temu już w pierwszych chwilach zaznajomimy się z obsługą przeglądarki i jej funkcji, a także z umiejscowieniem elementów sterujących. Co ważne, slajdy te są zwykłymi zdjęciami, które podczas instalacji wgrywane są do folderu z programem, co w razie potrzeby pozwala do nich sięgnąć ponownie. Sam eksplorator w programie nie różni się wiele obsługą od rozwiązania systemowego. Lewa część okna to nawigator po folderach, prawa z kolei wyświetla zawartość wybranego z nich (mamy możliwość kontrolowania wielkości miniatur). By przejść do edycji którejś z fotografii wystarczy ją zaznaczyć i wybrać odpowiednią opcję z paska lub wykorzystać menu kontekstowe podczas przeglądania pełnoekranowego.

Na pochwały zasługuje moduł umożliwiający nakładanie na zdjęć dowolnego tekstu w formie praw autorskich. Zawiera w sobie tylko najpotrzebniejsze opcje, dysponując między innymi możliwością wyboru kroju pisma oraz lokalizacji napisu na zdjęciach.

Wymagania!
Aby oprogramowanie działało poprawnie, konieczna jest instalacja pakietu .NET Framework w wersji 4.0 lub nowszej.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
Photo BrowserPhoto Browser 3.2.1
Wersja stabilna
5.82 MB | 2016-07-24

Ilość pobrań: 229 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Photo Browser