w
googluj

FastRawViewer 1.6.0 Build 1639


FastRawViewer to przeglądarka cyfrowych negatywów (plików RAW) pochodzących z zaawansowanych aparatów cyfrowych, również lustrzanek. Obsługiwane są niemal wszystkie odmiany tego pliku stosowane przez wiodących producentów fotograficznych, przez co z powodzeniem możemy korzystać z programu jako użytkownicy aparatu praktycznie dowolnej marki. Przeglądarka cechuje się przede wszystkim dużą szybkością działania, jak również wysoką czytelnością przedstawianych informacji na histogramie.

Wychodząc naprzeciw potrzebom związanym z oglądaniem plików RAW, którymi jest konieczność ręcznego dostosowywania wielu parametrów zdjęć, producenci wyposażyli program w możliwość aplikowania korekt ekspozycji oraz balansu bieli zdjęcia (poprzez presety z listy lub ręczne wskazanie odpowiedniej temperatury barwowej oraz jej zabarwienia). Modyfikacje te natychmiast znajdują zastosowanie na podglądzie fotografii, co w połączeniu z kontrolą parametrów wykonania zdjęcia, które wyświetlane są dzięki obsłudze metadanych Exif, powoduje, iż odpowiednie modyfikacje mogą być przez nas wykonywane szybko i efektywnie. Ciekawym rozwiązaniem jest procentowe wskazanie programu dotyczące niedoświetleń i prześwietleń dla każdej barwy podstawowej z osobna.

Program cechuje się dużą ilością ustawień, które pozwalają go dokładnie dopasować do własnych preferencji. Wielu użytkowników doceni także fakt, iż aplikacja może być obsługiwana niemal w całości skrótami klawiaturowymi, które można ręcznie modyfikować, a poświęcono im osobny kreator w ustawieniach.
Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (4 głosów)

Strefa Download programu
FastRawViewerFastRawViewer 1.6.0 Build 1639
Wersja stabilna 32-bitowa
25.23 MB | 2020-06-24
FastRawViewer 1.6.0 Build 1639
Wersja stabilna 64-bitowa
28.19 MB | 2020-06-24

Ilość pobrań: 461 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
FastRawViewer