w
googluj

Unifie 3.6.0.2


Unifie to niewielka aplikacja, która ułatwia wyświetlanie i porównywanie zbiorów zdjęć z dwóch katalogów, umożliwiając jednoczesne wyświetlanie miniatur fotografii pochodzących z dwóch niezależnych ścieżek. Program pozwala przy tym wybrać rozmiary wyświetlanych zdjęć (w razie potrzeby powiększając wybraną fotografię do oryginalnych wymiarów), skonfigurować opcje sortowania oraz wyświetlić metadane zdjęć w formie zapisów systemu Exif.

Obsługa jest bardzo prosta i intuicyjna. Na początku, korzystając z wygodnego eksploratora plików z lewej strony okna programu, należy wskazać ścieżki, które będą wyświetlane pozostałej części okna. Możemy wybrać dwa dowolne foldery, co wygodnie sygnalizowane jest różnymi kolorami zaznaczanych katalogów. Kiedy miniatury zostaną już wyświetlone w prawej części okna pracy aplikacji, mamy możliwość kontrolowania ułożenia poszczególnych elementów interfejsu za pomocą przycisków znajdujących się poniżej paska narzędzi (możemy na przykład ukryć niepotrzebny już eksplorator).

Wyświetlane miniatury mogą być sortowane według wielu kryteriów, między innymi typu pliku, w którym zostały zapisane zdjęcia. Same miniaturki wyświetlane mogą być w wielu kolumnach oraz przybierać konkretne rozmiary wyrażone w pikselach; program pozwala stworzyć własną listę przykładowych rozdzielczości, by na przyszłość zmieniać rozmiar miniatury jednym kliknięciem wyboru z wygodnej listy. Aplikacja oferuje sporo ustawień, które pozwolą między innymi dostosować szczegóły wyświetlania konkretnych typów plików oraz zmienić domyślne akcje klawiszy i przycisków myszy, by dostosować obsługę do potrzeb użytkownika.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
UnifieUnifie 3.6.0.2
Wersja stabilna 32-bitowa
0.85 MB | 2015-05-24
Unifie 3.6.0.2
Wersja stabilna 64-bitowa
0.89 MB | 2015-05-24

Ilość pobrań: 421 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Unifie