w
googluj

PhotoKit 0.3.9


PhotoKit to pełnoekranowa przeglądarka fotografii, która charakteryzuje się trójwymiarowymi efektami podczas wybierania i oglądania zdjęć. Obsługuje sporą ilość popularnych formatów graficznych, w tym rzadziej spotykane, takie jak *.mng, *pgm, *ppm, *tga czy *.xbm. Dodatkowym atutem jest możliwość wyświetlania metadanych zapisanych w zdjęciach jako EXIF oraz informacji o samym pliku.

Aby skorzystać z możliwości programu, wystarczy wskazać aplikacji zdjęcia, które chcemy przeglądać. Możliwe jest jednoczesne zaznaczenie dowolnej ilości pozycji z wybranego katalogu. Program wyświetli miniatury zdjęć na ekranie, które możemy swobodnie przesuwać używając do tego myszy. Podwójne kliknięcie maksymalizuje fotografię na ekranie, pozwalając na wyświetlenie dodatkowych informacji o zdjęciu. Warto zwrócić uwagę, iż producent przystosował program do najnowszych systemów operacyjnych, które są instalowane na ultrabookach czy tabletach; aplikacja w pełni wykorzystuje zalety sterowania dotykowego, obsługując przy tym gesty pozwalające na szybsze przeglądanie grafik. Informacje o sposobie obsługi PhotoKita za pomocą dotyku dostępne są bezpośrednio w programie, w odpowiedniej zakładce.

Dodatkową funkcjonalnością programu jest opcja wyświetlania grafik wyszukanych bezpośrednio w Internecie. Możliwe jest to dzięki integracji programu z graficznym modułem wyszukiwarki Google. Na swojej stronie internetowej, producent podaje informację, że planuje nadal rozwijać projekt, dzięki czemu w przyszłości program zyska dodatkowe funkcje, na przykład opcje typowe dla menadżera zdjęć.

Uwaga!
Po rozpakowaniu archiwum program nie wymaga instalacji.

Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
PhotoKitPhotoKit 0.3.9
Wersja stabilna
4.39 MB | 2014-02-28

Ilość pobrań: 245 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
PhotoKit