w
googluj

Splashtop Personal 2.6.4.0


Splashtop Personal to desktopowa aplikacja zdalnego dostępu, która w połączeniu z instalacją na innym urządzeniu umożliwia udostępnianie nie tylko samego widoku ekranu wybranego komputera, ale całkowitą jego zdalną kontrolę. Co istotne, zgodnie z zapewnieniami producenta, szybkość i stabilność pracy programu stoi na bardzo wysokim poziomie, przez co może stanowić ciekawą, użyteczną propozycję nie tylko dla amatorów nowoczesnych technologii, ale także użytkowników, którym takie rozwiązanie może ułatwić na przykład pracę zawodową.

Program cechuje się bardzo prostą obsługą, która sprowadza się dosłownie do kilku kliknięć w celu połączenia wybranych komputerów. Lista dostępnych urządzeń tworzona jest w oparciu o listę komputerów zalogowanych na to samo konto użytkownika, wobec czego udostępnianie zdalnej kontroli może odbywać się w zasadzie z dowolnego miejsca na świecie. Wyszukiwanie urządzeń przebiega szybko, podobnie, jak ich połączenie.

Kiedy parowanie jest już zakończone, udostępnianie komputera jest aktywowane. W praktyce funkcjonalność programu pozwala na przykład za pomocą mobilnych urządzeń z Androidem obsługiwać komputer z Windowsem lub przy pomocy peceta - Maca.

Uwaga!
Nierozłącznym elementem programu są jego edycje przeznaczone na inne systemy i urządzenia; dostępny jest między innymi na platformę Android, iOS, tablety Kindle Fire czy urządzenia mobilne Blackberry.

Program dostępny jest także w wersji dedykowanej interfejsowi Modern Windowsa 8.1 (dostępny do pobrania pod tym linkiem), która współpracuje nie tylko z komputerami architektury 32- i 64-bitowej, ale również ARM, a więc systemem w edycji RT.

Wymagania!
By program mógł poprawnie funkcjonować, konieczne jest również pobranie dodatku tego samego producenta, w którym należy się zalogować (dostępny do pobrania pod tym linkiem). Aby wykorzystać możliwości programu, konieczne jest założenie darmowego konta użytkownika usługi (konieczne będzie podanie jedynie adresu e-mail oraz utworzenie hasła dostępu).

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (4 głosów)

Strefa Download programu
Splashtop PersonalSplashtop Personal 2.6.4.0
Wersja stabilna
12.91 MB | 2017-02-21

Ilość pobrań: 341 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Splashtop Personal