w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 156
Wszystkich postów: 904522
Wszystkich tematów: 127589

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6761 dni

Multiplicity KVM Pro 3.43 Build 00082


Multiplicity KVM Pro to prosty w obsłudze program, dzięki któremu będziemy mogli prowadzić kontrolę wielu komputerów znajdujących się w obrębie jednej sieci lokalnej, za pomocą jednej myszy i klawiatury, podłączonych do jednego komputera głównego. Dodatkowo możemy bezproblemowo przenosić pomiędzy nimi pliki, mając pewność, że nie zostaną przechwycone przez niepowołane osoby, ponieważ połączenie między programami jest dobrze szyfrowane.

Dostępne są dwa tryby takiego połączenia, z których jeden bazuje na dostępie zdalnym do treści wyświetlanych na monitorze kontrolowanej jednostki oraz zdalnie udostępnia naszą mysz i klawiaturę. Wcielamy się wówczas w użytkownika tego komputera i obsługujemy go tak, jak gdybyśmy przy nim siedzieli. Tryb ten aktywowany jest domyślnie odpowiednim skrótem klawiaturowym, a więc umożliwia szybkie przełączanie pomiędzy jednostkami w razie potrzeby.

Drugi tryb stanowi rozszerzenie monitora komputera głównego, wystarczy w nim bowiem jedynie przejechać myszą poza krawędź naszego monitora, aby znaleźć się z obszarem roboczym na ekranie innego komputera w sieci. To rozwiązanie może okazać się bardziej przydatne w sytuacjach, kiedy przy jednym biurku obsługujemy kilka jednostek z wieloma monitorami, natomiast w przypadku komputerów rozmieszczonych w wielu miejscach biura, na pewno efektywniejszy będzie sposób pierwszy.

Ciekawie przedstawia się opcja pozwalająca na ustawienie komputera głównego, jako centrum odtwarzania dźwięku z pozostałych komputerów. Umożliwia to na przykład dzielenie zestawu audio wpiętego fizycznie tylko do jednego komputera, na przykład w biurze. Aplikacja pozwala na połączenie ze sobą aż 9 jednostek, które w kreatorze możemy dodatkowo w wygodny sposób przemieszczać, aby jak najlepiej oddawały rzeczywiste położenie komputerów przy biurku lub w pomieszczeniu.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 30 dni działania.

Wymagania!
Pierwsze uruchomienie programu wymaga podania adresu e-mail użytkownika, na który wysłany zostanie link aktywacyjny. Należy na niego kliknąć przed uruchomieniem kolejnych kroków kreatora pierwszego uruchomienia aplikacji.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Multiplicity KVM ProMultiplicity KVM Pro 3.43 Build 00082
Wersja stabilna
9.67 MB | 2017-03-06

Ilość pobrań: 242 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (0)
Multiplicity KVM Pro