w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 216
Wszystkich postów: 904370
Wszystkich tematów: 127546

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6571 dni

FastestTube 2.2.9.7

FastestTube jest w pełni darmowym i niezwykle lekkim rozszerzeniem (plug-inem) do przeglądarek internetowych, umożliwiającym pobieranie filmów z portalu YouTube bezpośrednio na dysk twardy komputera. Pierwszym z wielkich plusów programu jest uniwersalność. Można go bezproblemowo zainstalować na następujących przeglądarkach:

• Mozilla Firefox,
• Opera,
• Google Chrome,
• Safari,
• Internet Explorer.

Kolejnym wielkim plusem FastestTube jest jego prostota. Pobieranie filmów z YouTube przy pomocy tego programu jest banalnie proste, gdyż integruje się on z przeglądarką, tworząc pod każdym filmem na witrynie YouTube przycisk „Download”. Po jego wciśnięciu rozwijana jest krótka lista formatów, w jakich możemy zapisać dany plik wideo na komputerze – do wyboru mamy formaty .flv oraz .mp4. Co ważne, obsługiwane są również rozdzielczości HD – 720p i 1080p.

To jednak nie koniec możliwości tej aplikacji. Zaraz po instalacji automatycznie blokowane są również wszystkie uciążliwe reklamy wyświetlane na YouTube. Pod menu „Download” dostępna jest także opcja zablokowania automatycznego odtwarzania filmów, co z pewnością okaże się pomocne, gdy otwieramy kilka kart z YouTube na raz.

Uwaga!
W celu pobrania i zainstalowania FastestTube należy kliknąć odpowiednią ikonę przeglądarki na stronie producenta lub użyć opcji "Install", która automatycznie dokona wyboru.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (8 głosów)

Strefa Download programu
FastestTubeFastestTube 2.2.9.7
Wersja stabilna
1.25 MB | 2015-07-10

Ilość pobrań: 1863 | W tym miesiącu: 11 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
FastestTube