w
googluj
pl

MediaHuman YouTube to MP3 Converter 3.9.9.93

MediaHuman YouTube to MP3 to bezpłatny program pozwalający na szybkie i łatwe pobieranie materiałów z serwisów YouTube oraz Vimeo i zapisywanie ich w formie plików MP3, OGG lub M4A. Aplikacja dostępna jest w wielu wersjach językowych, w tym także po polsku. Choć program po instalacji jest od razu gotowy do działania i nie wymaga konfiguracji, użytkownikom udostępniono różne opcje, pozwalające dostosować narzędzie do własnych potrzeb.

YouTube czy Vimeo to popularne serwisy z materiałami wideo, choć często korzysta się z nich do słuchania muzyki. Jeśli odwiedzamy jeden z tych serwisów, aby kolejny raz z rzędu posłuchać ulubionej piosenki, a dodatkowo korzystamy z sieci, w której mamy limitowany transfer danych, warto skorzystać z MediaHuman YouTube to MP3. Wówczas raz zapisany utwór muzyczny możemy odtwarzać wielokrotnie z dysku komputera nawet wtedy, kiedy nie posiadamy połączenia z Internetem. Oszczędność transferu związana jest również z faktem, iż program wyodrębnia i pobiera jedynie ścieżkę audio danego materiału wideo. Dodatkowo, jeśli nie chcemy zajmować całej przepustowości łącza, możemy skonfigurować i włączyć tryb ograniczenia prędkości pobierania.

Obsługa programu jest bardzo prosta, a proces pobierania muzyki możemy dodatkowo zautomatyzować. Aby zapisać utwór muzyczny, wystarczy wkleić do programu adres URL danego materiału dostępnego na YouTube lub Vimeo, lub skorzystać z metody przeciągnij i upuść. Zaznaczając odpowiednią opcję w ustawieniach, aplikacja może sama zacząć proces pobierania, jeśli wykryje, iż w schowku systemowym znajduje się adres URL z YouTube'a czy Vimeo. Program dostępny jest z zasobnika systemowego (obszaru powiadomień), skąd informuje użytkownika o dodaniu adresu do programu, rozpoczęciu czy zakończeniu pobierania.

Funkcjonalność programu to również możliwość edytowania tagów dla zapisywanych plików dźwiękowych - choć tagi, takie jak tytuł czy wykonawca, pobierane są automatycznie z obsługiwanych serwisów, możemy je dowolnie i łatwo zmodyfikować. W ustawieniach programu możemy także określić, w jakim formacie mają być zapisywane pliki, o jakim bitrate czy stopniu jakości. Aplikacja współpracuje z usługą iTunes.

Uwaga!
Program podczas instalacji proponuje dodatkową aplikację. Odznaczenie w kreatorze odpowiedniej opcji pozwala uniknąć instalacji dodatkowego programu, który nie jest konieczny do działania MediaHuman YouTube to MP3.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.4 (11 głosów)

Strefa Download programu
MediaHuman YouTube to MP3 ConverterMediaHuman YouTube to MP3 Converter 3.9.9.93
Wersja stabilna 32-bitowa
66.4 MB | 2024-07-11
MediaHuman YouTube to MP3 Converter 3.9.9.93
Wersja stabilna 64-bitowa
76.8 MB | 2024-07-11
przejdź
MediaHuman YouTube to MP3 Converter Portable
Wersja przenośna, niewymagająca instalacji

Ilość pobrań: 5369 | W tym miesiącu: 27 | W poprzednim miesiącu: 46

Komentarze (1)
MediaHuman YouTube to MP3 Converter
avatararrow
ghoes | 2019.02.18 19:28
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
bardzo dobry soft, naprawdę polecam...
MediaHuman YouTube to MP3 Converter 3.9.9.12