w
googluj

MP3jam 1.1.6.12


MP3jam umożliwia odtwarzanie, pobieranie i wyszukiwanie plików MP3 dostępnych w serwisie YouTube oraz w sieci społecznościowej VK. Program jest w stanie rozpoznawać przynależność poszczególnych utworów do danych wykonawców, albumów lub stylów muzycznych. Dzięki odpowiedniej klasyfikacji nagrań, aplikacja pozwala odsłuchiwać lub pobierać kompletne płyty.

Program posiada dobrze prezentującą się szatę graficzną, interfejs jest stylowy i przyjemny w odbiorze. Aplikacja wyświetla zdjęcia wykonawców oraz okładki albumów, a wszystko to zostaje zręcznie uporządkowane na ekranie. Przy pomocy scrolla myszki przemieszczamy się w dół muzycznej kolekcji i wczytujemy automatycznie nowych wykonawców, albumy oraz nagrania. Cała obsługa programu jest banalnie prosta i nikomu nie przysporzy kłopotów. W opcjach wybieramy źródła internetowe (YouTube, VK) oraz decydujemy, w jakim folderze będą zapisywane pliki. Aplikacja pozwala na dzielenie się swoimi dźwiękowymi fascynacjami przez Facebook oraz Twitter.

W oknie startowym możemy wpisać dowolną frazę w wyszukiwarkę MP3 lub zdecydować, jaka kategoria muzyki nas interesuje i wybrać któregoś z wykonawców do niej należących. Po wyborze zostaniemy przeniesieni do listy odpowiednich artystów, albumów oraz utworów.

Okienko z listą umożliwia nam odtwarzanie poszczególnych kawałków lub zapisywanie ich na dysk, ale również pobieranie całych płyt. Prosty odtwarzacz wbudowany w program pozwala na dowolne przesuwanie czasu utworu. Gdy najedziemy myszką na któreś z nagrań, wyświetli się informacja o jego rozmiarze w MB oraz przycisk przenoszący nas do klipu wideo związanego z tym utworem. Klipy są odtwarzane na specjalnej stronie producenta programu, jednak pochodzą z YouTube lub VK (niekonieczne będą to oficjalne teledyski).

Program nie posiada pełnej historii odtwarzania lub wyszukiwania. Dzięki klikaniu w strzałki podobne do tych obecnych w każdej przeglądarce internetowej, można wracać do poprzednio wyświetlanych zbiorów muzyki lub przenosić się do najnowszych znalezisk. W zakładce sąsiedniej do listy z nagraniami wyświetlana jest historia wszystkich pobrań. Możemy słuchać MP3 bezpośrednio z historii lub otworzyć folder, w którym zostały zapisane pliki i wybrać inny odtwarzacz.

Postęp ściągania MP3 obserwujemy na paskach wyświetlanych przy danym utworze lub albumie, czy też w dolnej części okna programu. W każdej chwili można zatrzymać pobieranie i znów je wznowić. Ściąganie kilku plików jednocześnie w rzeczywistości wygląda tak, że są one raczej pobierane po kolei. Program umożliwia nam zapisywanie MP3 w jakości 320 kbps.

MP3jam na pewno trafia w gusta użytkowników kochających muzykę. Oczywiście, chodzi o możliwość ściągania kompletnych płyt naszych ulubionych wykonawców, przy czym wszystko to odbywa się legalnie. Znaczenie ma tutaj także świetna funkcja porządkowania utworów pochodzących z YouTube i VK pod kątem albumów. Istotną zaletą programu jest łatwe przeglądanie zasobów obu serwisów przy użyciu kategorii muzycznych i przyporządkowanych do nich artystów.

Uwaga!
Aplikacja proponuje nam dodatkowe programy - Hotspot Shield i Tune Up Utilities 2013. Aby uniknąć ich instalacji, należy odznaczyć je w instalatorze MP3jam.

Ograniczenia!
Program pozwala jedynie na pojedyncze ściągnięcie całego albumu, dla większej ilości pobrań jest wymagane reklamowanie aplikacji poprzez tzw. reflinki (specjalny odnośnik do pobierania programu, zawierający przypisany do nas numer, który pozwala stwierdzić, że dane osoby pobrały i zainstalowały MP3jam właśnie z naszego linku).

Wymagania!
Do działania programu wymagane są biblioteki .NET Framework 4.0.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (8 głosów)

Strefa Download programu
MP3jamMP3jam 1.1.6.12
Wersja stabilna
14.58 MB | 2024-06-17

Ilość pobrań: 3466 | W tym miesiącu: 10 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (0)
MP3jam