w
googluj

RipTunes 1.0

RipTunes to przyjazne narzędzie do ściągania muzyki, oparte bezpośrednio o najpopularniejszy na świecie serwis z materiałami wideo - YouTube. Aplikacja umożliwia pobieranie ścieżek dźwiękowych ze wszystkich klipów umieszczonych na portalu. W tej chwili gromadzi on miliony utworów, a ilość ta cały czas rośnie.

Interfejs narzędzia z pewnością przypadnie do gustu mniej doświadczonym użytkownikom komputera. Główne okno aplikacji zostało podzielone na karty. Na początku pracy z programem należy skorzystać z wyszukiwarki - po wpisaniu interesującej nas frazy (może być to na przykład nazwa wykonawcy lub tytuł utworu) na liście zostaną wyświetlone wyniki. Następnie możemy posortować spis według wybranych kryteriów, zapoznać się z propozycjami podobnych wykonawców oraz rozpocząć pobieranie (wystarczy kliknąć dwukrotnie na dowolny wpis). RipTunes oferuje możliwość kolejkowania zadań, dzięki czemu możemy ściągać kilka plików w tym samym czasie.

Aplikacja posiada wbudowany moduł biblioteki gromadzącej wszystkie ścieżki dźwiękowe. Za pomocą dołączonego odtwarzacza multimedialnego możemy w łatwy sposób przesłuchać playlistę. Narzędzie oferuje także inne podstawowe funkcje (regulacja głośności, przewijanie utworów, odtwarzanie w trybie losowym/ciągłym/zapętlonym, usuwanie wpisów z bazy lub dysku twardego, dzielenie się piosenkami za pomocą serwisów Twitter oraz Facebook).

Ważną funkcja narzędzia jest możliwość tworzenia dzwonków telefonicznych zgodnych z urządzeniami opartymi na systemach Android, iOS oraz innym sprzętem potrafiącym odtwarzać pliki w formatach MP3 lub M4R. RipTunes pozwala na skrócenie nagrania za pomocą wygodnego edytora oraz wyregulowanie poziomu głośności. Po zakończeniu edycji możemy odsłuchać dzwonek bądź zapisać go na docelowym urządzeniu.

Narzędzie jest dostępne bezpłatnie na zasadach licencji Creative Commons. Program nie wymaga konfiguracji, dzięki czemu od razu możemy przystąpić do pobierania naszych ulubionych utworów.

Wymagania!
Aplikacja do instalacji wymaga aktywnego połączenia z Internetem.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (4 głosów)

Strefa Download programu
RipTunesRipTunes 1.0
Wersja stabilna
0.29 MB | 2012-10-31

Ilość pobrań: 835 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
RipTunes