w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 199
Wszystkich postów: 904181
Wszystkich tematów: 127466

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6448 dni

Permadelete 0.5.2


Permadelete to nieduży program do trwałego usuwania plików z dysków twardych komputera. Proces bazuje na wielokrotnym nadpisywaniu plików losowymi danymi, przez co ich odzyskanie będzie później niemożliwe w domowych warunkach. Program oferuje wygodne możliwości obsługi, między innymi dlatego, że integruje się z menu „Wyślij do”, dostępnym w systemowym Eksploratorze plików. Wystarczy zatem podczas codziennego przeglądania danych na dysku wybrać interesujące nas do skutecznego usunięcia pliki, a następnie z menu kontekstowego wybrać odpowiednia opcję związaną z Permadelete.

Prócz takiego rozwiązania, aplikacja pozwala również korzystać ze swoich możliwości w nieco bardziej klasyczny sposób. Po uruchomieniu widać prosty interfejs, w którym można wybrać opcję usuwania pojedynczych plików lub całych katalogów. Niezależnie od wybranej przez nas możliwości, kolejnym krokiem będzie wyświetlony eksplorator, w którym można zaznaczyć interesujące nas dokumenty. Samo kasowanie potwierdzane jest wcześniej wyskakującym komunikatem.

Permadelete obsługuje również możliwość przeciągania elementów na interfejs aplikacji, aby w ten sposób wskazać pliki, które chcemy usunąć. Dalsza obsługa przebiega analogicznie. Na tę chwilę (aktualnie mamy do czynienia wyłącznie z wersją beta programu) aplikacja nie oferuje praktycznie żadnych ustawień. Jest jednak rozwijana w oparciu o licencję GNU GPL, zatem postęp w pracach i ewentualne nowości można śledzić obserwując repozytorium udostępnione przez producenta.
Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (3 głosów)

Strefa Download programu
PermadeletePermadelete 0.5.2
Wersja stabilna
1.34 MB | 2017-10-10

Ilość pobrań: 142 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
Permadelete