w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 227
Wszystkich postów: 904181
Wszystkich tematów: 127466

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6449 dni

Steam Cleaner 2.4


Steam Cleaner – program do kasowania z dysku komputera plików-śmieci pozostawianych przez menadżery/sklepy związane z grami komputerowymi. Aplikacja obsługuje Steama, Origina, Uplay, GOG.com oraz inne. Automatycznie wyszukuje ścieżki powyższych aplikacji, a następnie przeszukuje je, by odnaleźć pliki niepotrzebne do działania gier, a jedynie zbędnie zajmujące miejsce na komputerze (w dobie drogich dysków SSD o większej pojemności, nawet odzyskanie kilkuset megabajtów miejsca może okazać się cenne).

Obsługa aplikacji jest bardzo prosta. Zdecydowana większość aspektów jej działania została zautomatyzowana. Program wystarczy uruchomić, aby sam włączył tryb przeszukiwania i analizy. W efekcie w zaledwie kilka sekund od naciśnięcia ikony aplikacji, na ekranie otrzymamy listę, która prezentuje pliki przygotowane do usunięcia. Przy każdej pozycji znajdziemy szczegółową ścieżkę, w której dany dokument został odnaleziony. Usuwanie należy jednak rozpocząć ręcznie. Dzięki temu nie unikniemy również pomyłek. Aby kasowanie zostało uruchomione, skorzystać należy z przycisku z symbolem kosza na śmieci a następnie zaakceptować kolejne komunikaty na ekranie.

Aplikacja rozwijana jest w myśl oprogramowania z otwartym kodem (licencja GNU GPL). Twórca na bieżąco naprawia błędy, jednak istnieje ewentualność, że program przez przypadek usunie z dysku niezbędne pliki, bez których nasze gry nie będą już w stanie działać. Takie sytuacje powinny być jednak incydentalne – aby ich uniknąć wystarczy zadbać o kopie zapasowe (trzeba jednak wykonać je we własnym zakresie, z wykorzystaniem innego oprogramowania).

Uwaga!
Program nie wymaga instalacji.

Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (5 głosów)

Strefa Download programu
Steam CleanerSteam Cleaner 2.4
Wersja stabilna
3.36 MB | 2018-11-25

Ilość pobrań: 111 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Steam Cleaner