w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 310
Wszystkich postów: 904367
Wszystkich tematów: 127543

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6569 dni
pl

Wise Force Deleter 1.53.54


Wise Force Deleter to niewielki program do usuwania plików, których nie da się skasować z poziomu Windowsa, z powodu zablokowanego dostępu (nieodpowiednich uprawnień dla użytkownika), aktualnie uruchomionego pliku czy innych problemów. Aplikacja pozwala zdjąć z plików odpowiednie zabezpieczenia, „oszukać” system operacyjny, a następnie skutecznie usunąć je z dysku. Należy przy tym pamiętać, iż program został stworzony w celu ułatwienia usunięcia plików, z którymi użytkownik nie potrafi sobie poradzić, a przykład ze względu na nieodpowiednie uprawnienia; usuwanie danych przy pomocy programu nie jest więc „bezpieczne” w rozumieniu późniejszego odzyskiwania danych.

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze. Aby przy jej pomocy usunąć wybrane pliki, należy w pierwszym kroku zaimportować je do programu, korzystając z wbudowanego eksploratora. W jego okienku możliwe jest wybieranie pojedynczych plików, ale również całych grup po uprzednim zaznaczeniu. Wybrane elementy pojawiają się na liście w głównym okienku, gdzie mamy podgląd nazw plików, ścieżek dostępu oraz ich statusów. Te ostatnie odnoszą się do stanu plików względem działania usuwania w programie. Poprawny import skutkować powinien wyświetleniem statusów gotowości („Ready”). Na tym etapie możliwe jest jeszcze usunięcie z listy tych plików, które znalazły się na niej przypadkowo, na przykład w efekcie pomyłki podczas wybierania plików w eksploratorze.

Właściwy proces usuwania uruchamiany jest dedykowanym przyciskiem i trwa stosunkowo szybko. Zakończenie pracy sygnalizowane jest zmianą statusów obok plików na liście. Na koniec warto dodać, iż wraz z aplikacją instalowane jest jej rozszerzenie systemowej powłoki, dzięki któremu w menu kontekstowym plików w eksploratorze pojawia się nowa możliwość – skasowania pliku przy pomocy Wise Force Deleter.

Spolszczenie!
Spolszczenie należy rozpakować i wkleić do folderu Language.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (7 głosów)

Strefa Download programu
Wise Force DeleterWise Force Deleter 1.53.54
Wersja stabilna
1.88 MB | 2020-07-31
Spolszczenie do Wise Force Deleter

Ilość pobrań: 1593 | W tym miesiącu: 10 | W poprzednim miesiącu: 10

Komentarze (2)
Wise Force Deleter
avatararrow
Garu | 2016.02.28 17:17
4 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Tylko podziękować za program. Narzędzie przydatne.
Wise Force Deleter 1.24.25
avatararrow
Garu | 2016.02.25 10:39
4 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Ależ jest język polski dla tego programu. Wystarczy wypakować i wkleić do folderu language
Na tej stronce do pobrania: http://www.wisecleaner.com/language_WiseForceDeleter_19.html
Wise Force Deleter 1.24.25