w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 216
Wszystkich postów: 904401
Wszystkich tematów: 127556

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6603 dni

Weeny Free Eraser 1.0


Weeny Free Eraser to wygodne narzędzie, za pomocą którego skutecznie (bez możliwości późniejszego odzyskania innymi programami) usuniemy z dysku komputera dowolne pliki. Aplikacja przeprowadza proces kasowania w oparciu o jeden z trzech algorytmów, które różnią się od siebie skutecznością, ale również czasem, jaki jest potrzebny na ich wykonanie, dzięki czemu użytkownik ma możliwość wybrania odpowiedniej opcji w zależności od rozmiaru i ilości dokumentów, którą chce skasować.

Dostępne sposoby usuwania danych obejmują "standardowy" sposób, który przez producenta określany jest jako wystarczająco bezpieczny, ponieważ bazuje na trzech przebiegach kasowania. Użytkownik może jednak wybrać również dwa bardziej zaawansowane rozwiązania: standard wojskowy oraz NSA, które wykorzystują aż 7 przebiegów, przez co wymagają dużo więcej czasu na pracę, ale gwarantują przez to również dużo wyższy stopień bezpieczeństwa.

Usunięte za pomocą programu pliki zostają w jego pamięci w formie listy historii wykorzystania aplikacji. W każdej chwili można ją wyczyścić; od tego momentu na komputerze nie powinien już zostać żaden ślad po usuniętym pliku. Podczas dodawania nowych plików do kolejki kasowania, wygodnym rozwiązaniem jest możliwość wyboru zarówno pojedynczych dokumentów, jak i całych katalogów, co znacznie ułatwia i przyśpiesza pracę, jeśli chcemy pozbyć się całych grup plików.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Weeny Free EraserWeeny Free Eraser 1.0
Wersja stabilna
0.9 MB | 2014-07-15

Ilość pobrań: 140 | W tym miesiącu: 5 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Weeny Free Eraser