w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 216
Wszystkich postów: 904401
Wszystkich tematów: 127556

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6603 dni

FilExile 2.00


FilExile to bardzo prosty program, który pozwala na usuwanie plików z systemu Windows, z którymi nie potrafi sobie poradzić standardowy eksplorator (na przykład ich nazwy są zbyt długie lub pliki zostały w jakiś sposób uszkodzone). Cechuje się bardzo prostym interfejsem oraz stosunkowo zaawansowaną algorytmiką, która, wykorzystując wielowątkowość, pozwala na usuwanie plików w możliwie najwyższym tempie, czerpiąc maksymalne korzyści z technologii sprzętowej komputera, na którym została zainstalowana aplikacja.

Ponieważ program pozwala na usuwanie plików, które domyślnie mogą być również użytkowane przez system, przed skorzystaniem z programu warto upewnić się, czy nie pomylimy pliku, który wskażemy programowi do usunięcia. Możemy bowiem przypadkowo zaingerować w pliki wykorzystywane przez inne programy, czym możemy zachwiać stabilność ich pracy lub nawet całkowicie ją uniemożliwić. FilExile w procesie kasowania dokumentu pomija systemowy Kosz, wobec czego, bez wykorzystania specjalistycznych programów do odzyskiwania danych, operacja jest praktycznie nieodwracalna.

Warto dodać, iż program oferuje również kilka opcji ustawień, wśród których znajdziemy między innymi możliwość aktywowania tworzenia logów we wskazanej ścieżce, skonfigurujemy automatyczną aktualizację i ustawimy szczegóły dotyczące wielowątkowości.

Wymagania!
Aby oprogramowanie działało poprawnie, konieczna jest instalacja pakietu .NET Framework w wersji 4.0 lub nowszej.

Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.3 (3 głosów)

Strefa Download programu
FilExileFilExile 2.00
Wersja stabilna
1.27 MB | 2015-04-18

Ilość pobrań: 331 | W tym miesiącu: 6 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
FilExile