w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 183
Wszystkich postów: 904464
Wszystkich tematów: 127572

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6678 dni

SSuite File Shredder 2.4.1


SSuite File Shredder to program przeznaczony do całkowitego i nieodwracalnego usuwania poufnych plików z dysku, pendrive’a, karty pamięci i innych nośników. Normalne usuwanie danych w systemie Windows nie chroni nas przed możliwością ich odzyskania przez niepowołane osoby. File Shredder niszczy pliki poprzez nadpisywanie losowymi wartościami zajmowanej przez nie przestrzeni na nośniku danych.

Nadpisywanie może przebiegać w seriach od 1 do 50 cykli (domyślnie 35), zaś przed jego rozpoczęciem program pozwala na zaszyfrowanie plików losowym kluczem (tylko 64 bitowym), co dodatkowo zapobiega możliwości ich odzyskania.

Szata graficzna programu została wykonana na przyzwoitym poziomie. Obsługa jest banalnie prosta, wystarczy wybrać pliki, które chcemy skasować, ustalić interesującą nas liczbę cykli, zdecydować się na szyfrowanie i uruchomić właściwy proces niszczenia. Szybkość jego przebiegu zależy od rozmiarów plików, ilości cykli nadpisujących oraz użycia opcji szyfrowania. SSuite File Shredder na pewno nie jest wybitnym programem w swojej kategorii, ale powinien przydać się mniej wymagającym użytkownikom, którzy z jakiegoś powodu potrzebują zabezpieczyć swoją prywatność.

Uwaga!
Program nie wymaga instalacji, wystarczy rozpakować pobrane archiwum i uruchomić plik wykonywalny.
W archiwum znajduje się również inne narzędzie - SSuite - Picsel Security, przeznaczone do steganografii.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
SSuite File ShredderSSuite File Shredder 2.4.1
Wersja stabilna
4.66 MB | 2018-04-18

Ilość pobrań: 293 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
SSuite File Shredder