w
googluj
pl

Wise Video Converter 2.31.65


Wise Video Converter to łatwy w użyciu program, służący do szybkiej i elastycznej konwersji plików wideo między różnymi formatami.

Przed rozpoczęciem konwersji należy wybrać rodzaj urządzenia docelowego spośród trzech dostępnych: smartfon (obsługiwane są urządzenia wszystkich popularnych producentów, w tym Apple), tablet lub komputer osobisty. Plik do konwersji dodajemy wyszukując go na dysku bądź po prostu upuszczając jego ikonę nad obszarem aplikacji. Wise Video Converter obsługuje większość istniejących formatów wideo. Możliwe jest również przetwarzanie więcej niż jednego pliku jednocześnie.

Wśród dostępnych do wyboru opcji konwertowania znajdziemy między innymi:
• wybór kodeków wideo i audio,
• wybór rozdzielczości filmu rozmiaru (od 128x96 po rozdzielczości UltraHD) oraz proporcji ekranu,
• możliwość ustalenia liczby klatek na sekundę,
• wybór częstotliwości próbkowania (bitrate) strumienia audio, liczby kanałów, prędkości sygnału oraz domyślnej głośności.

Długość procesu zmiany formatu plików zależna jest od mocy obliczeniowej naszego komputera, lecz program nie ma większych problemów z płynną pracą.
Do przerabianych filmów można również dodawać znaki wodne z pliku graficznego. Należy pamiętać o tym, że wydłuża to proces konwersji, a znak wodny nie może mieć wymiarów większych niż 128x64 piksele.

Aplikacja integruje się z bliźniaczym programem Wise Video Downloader (służącym do pobierania filmów z portalu YouTube), dodając do niego przycisk umożliwiający konwersję pobranych materiałów.

Ograniczenia!
Jedynym ograniczeniem bezpłatnej wersji programu jest długość konwertowanych filmów, która nie może przekraczać pół godziny.

Spolszczenie!
Polską wersję włączamy w opcjach programu.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.1 (8 głosów)

Strefa Download programu
Wise Video ConverterWise Video Converter 2.31.65
Wersja stabilna
15.59 MB | 2018-02-24

Ilość pobrań: 569 | W tym miesiącu: 5 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
Wise Video Converter