w
googluj

Airy DVD Converter 5.1.1


Airy DVD Converter to prosty program, służący do zgrywania filmów z płyt DVD na dysk twardy komputera z obejściem obecnych na płycie zabezpieczeń oraz konwertowanie ich do wybranego formatu. Aplikacja jest niezwykle wszechstronna i elastyczna; współpracuje z szeroką gamą formatów wyjściowych.

Program jest bardzo prosty w obsłudze: po załadowaniu płyty DVD z napędu (lub jej „spisu treści” w formacie IFO) należy wybrać fragmenty (rozdziały), które chcemy zgrać na dysk twardy, oraz określić format wyjściowy, w jakim mają się znaleźć. Możliwe jest przy tym zachowanie oryginalnej ścieżki dźwiękowej oraz napisów (również w jednym, wybranym języku, jeśli zgrywana płyta zawiera kilka wersji językowych). Po wyborze ścieżki docelowej, proces ekstrakcji i konwersji rozpoczynamy przyciskiem „Start”.

Obsługiwane przez Airy DVD Converter formaty wyjściowe to MPG, AVI, WAV, WMV, MP4, 3GP oraz FLV – możliwe jest zatem przystosowanie filmów do odtwarzania na urządzeniach mobilnych i stronach internetowych oraz zgrywanie samych ścieżek dźwiękowych do formatu WAV. Dla każdego z dostępnych formatów dostępne są zaawansowane opcje zmiany parametrów obrazu i dźwięku, obejmujące m.in liczbę klatek na sekundę, rozdzielczość, proporcje obrazu, przepływność (bitrate) strumieni audio i wideo oraz wybór kodeków

Airy DVD Converter to ciekawe narzędzie, oferujące rozsądny zakres funkcjonalności i stosunkowo prostą obsługę.

Ograniczenia!
W wersji Trial możliwe jest konwertowanie jedynie 10 minut filmu.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Airy DVD ConverterAiry DVD Converter 5.1.1
Wersja stabilna
6.25 MB | 2013-11-14

Ilość pobrań: 275 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Airy DVD Converter