w
googluj

MyFFVideoConverter 1.0.30.3


MyFFVideoConverter to konwerter formatów wideo, który pozwala na kontrolę wielu parametrów pliku, który chcemy uzyskać. Dodatkową funkcjonalnością jest wbudowany edytor, pozwalający na stworzenie własnej sekwencji wideo lub wprowadzenie kilku zmian w już istniejącej.

Program obsługuje konwersję pomiędzy wieloma typami plików wideo. Znajdziemy wśród nich m.in. MOV, MP4, WMV, OGG, XVID, a więc z pewnością wybierzemy odpowiedni format na przykład dla przenośnego odtwarzacza multimedialnego lub smartfona. Ich pełna, aktualizowana z każdą wersją programu lista, znajduje się na stronie producenta. Przed przystąpieniem do konwersji, użytkownik może zagłębić się w dość szczegółowe ustawienia jakości pliku wynikowego. Kontrolowane są takie parametry obrazu, jak jego format, ilość klatek na sekundę i szybkość przepływu danych. Możliwa jest także zmiana parametrów dźwięku oraz wprowadzenie ograniczeń na cały plik dotyczących jego rozdzielczości lub maksymalnego rozmiaru. Dodatkowo program umożliwia przekonwertowanie tylko wybranego wycinka pliku oraz daje możliwość nałożenia na niego znaku wodnego.

Poza rozbudowanym modułem konwersji formatów, MyFFVideoConverter oddaje do dyspozycji użytkownika jeszcze inne narzędzia. Pierwsze z nich umożliwia przechwytywanie obrazu z kamery wideo wpiętej do komputera i zapisywanie jej nagrania z ustawieniami, które wprowadzimy. Kolejny moduł umożliwi prostą edycję zarejestrowanego materiału, nie ograniczając jednak użytkownika do wykorzystania jedynie plików utworzonych przez MyFFVideoConverter; możliwy jest import dowolnego filmu z dysku.
Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
MyFFVideoConverterMyFFVideoConverter 1.0.30.3
Wersja stabilna
65.5 MB | 2019-02-22

Ilość pobrań: 235 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
MyFFVideoConverter