w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 194
Wszystkich postów: 904416
Wszystkich tematów: 127562

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6611 dni

iVideo Editor 2.01


iVideo Editor to program, przy pomocy którego szybko stworzymy film składający się zarówno z klipów wideo, jak i zdjęć z podkładem muzycznym. Funkcjonalnością jest zbliżony do dystrybuowanego wraz z systemem operacyjnym Windows Movie Makera, ale działa wyraźnie szybciej.

Aplikacja zawdzięcza to zaimplementowanym algorytmom, które na czas edycji sekwencji wideo, prezentują użytkownikowi zubożony jakościowo materiał, co znacząco przekłada się na ilość czasu, który iVideo Editor potrzebuje do wyświetlenia podglądu aktualnego etapu edycji filmu. Dopiero kiedy zdecydujemy się na eksport do pliku wynikowego, program zastosuje odpowiednią jakość, by stworzyć nagranie, które będzie jak najlepiej wyglądać. Co ciekawe, w ustawieniach programu możliwe jest wyłączenie tej opcji i korzystanie z pełnej rozdzielczości materiału już na etapie edycji. Może okazać się to ważną funkcjonalnością dla osób, którym zależy na jak najlepszej kontroli materiału, bądź posiadających wystarczająco wydajny sprzęt, aby taką opcją się nie ograniczać.

Sam proces edycji materiału wideo w programie jest bardzo podobny do tego, który prezentują aplikacje innych producentów. Za pomocą łatwych w obsłudze narzędzi możemy importować na oś czasu kolejne media (np. filmy, obrazy czy muzykę), a następnie swobodnie je po niej przesuwać. Wbudowany moduł efektów pozwala zastosować różne przejścia pomiędzy klipami oraz nałożyć napisy, zarówno początkowe, jak i końcowe.

Stworzony materiał jednym przyciskiem myszy możemy wyeksportować do pliku *.avi, a jeśli nie okaże się to wystarczające, skorzystać z wbudowanego w aplikację konwertera pomiędzy kilkoma formatami wideo.

Ograniczenia!
Edycja trial nanosi znak wodny z nazwą programu na wynikowy plik wideo.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
iVideo EditoriVideo Editor 2.01
Wersja stabilna
28.7 MB | 2014-02-28

Ilość pobrań: 255 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (0)
iVideo Editor