w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 415
Wszystkich postów: 938476
Wszystkich tematów: 138717

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7811 dni

NUKE 9.0v1


NUKE to potężne i zaawansowanie oprogramowanie, służące do cyfrowej obróbki i kompozycji warstw obrazu w procesie postprodukcji. Z programu korzystają największe i najsłynniejsze studia filmowe, m.in DreamWorks.

Najważniejszą cechą programu jest widok węzłowy, oddający do dyspozycji użytkownika 200 różnych narzędzi, dzięki którym płynnie połączymy warstwy obrazu i poprowadzimy obróbkę dokładnie tak, jak planujemy. Wśród węzłów znajdziemy takie technologie, jak keyery Ultimatte, Primatte, Keylight, a także rotoskop i narzędzia do malowania wektorowego, jak również manipulacji czasem i korety kolorów.

Aplikacja NUKE pozwala na efektywne zarządzanie przepływem pracy dzięki funkcji dzielenia treści na mniejsze fragmenty, łatwiejsze w obróbce. Aplikacja natywnie obsługuje widok wielokanałowy i standard HDRI, co pozwala na dodatkowe usprawnienie pracy.

Zintegrowane środowisko 3D programu umożliwia szybkie i gładkie łączenie elementów 2D i 3D. W ten sposób stworzymy rozległe interpolacje, dwuliniowe meshe, standardowe kształty geometryczne i inne. Możliwy jest także import obiektów z innych programów graficznych.

Co więcej, aplikacja pozwala także na pracę z filmami w trójwymiarze; za jej pomocą możliwe jest dowolne dzielenie i łączenie lewego i prawego strumienia z kamer 3D. Twórcy udostępnili także zestaw narzędzi do poprawy jakości materiału konwertowanego stereoskopowo.

Wszelkich manipulacji na kolorach dokonamy w zintegrowanym z NUKE środowisku OpenColorIO, rozwijanym przez Sony Picture Imageworks. Umożliwia ono dowolne transformacje kolorów oraz ujednolicenie ich zarówno w obrębie samego NUKE, jak i wśród wszystkich innych aplikacji producenta. Obsługiwany jest również format Alembic, specyficzny dla Sony Picture, zawierający dane o geometrii sceny 3D i ustawieniu kamer. Program umożliwia także tzw. „głęboką obróbkę”, polegającą na pracy z obrazami zawierającymi wiele ustawień nieprzezroczystości i próbek koloru na piksel.

Te i wiele innych funkcji czynią z NUKE narzędzie niezwykle skomplikowane, lecz oferujące niezrównane możliwości w dziedzinie obróbki obrazu.

Uwaga!
By pobrać wersję testową programu, należy na podanej stronie wypełnić formularz, a następnie użyć linka z wiadomości e-mail. przesłanej na podany adres.

Ograniczenia!
Funckjonalność wersji Trial jest ograniczona do 15 dni.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.7 (11 głosów)

Strefa Download programu
NUKE 9.0v1NUKE 9.0v1
Wersja stabilna 64-bitowa
708 MB | 2014-11-27

Ilość pobrań: 5104 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
NUKE 9.0v1