w
googluj

BD Rebuilder 0.61.05


BD Rebuilder to proste narzędzie, ułatwiające przebudowę, restrukturyzację i zmniejszenie rozmiarów przechowywanych na dysku twardym kopii zapasowych płyt Blu-ray i DVD bez utraty jakości filmów na nich zawartych. Aplikacja potrafi tworzyć płyty w formacie DVD-5, DVD-9, BD-25, a nawet w formatach o docelowej wielkości określonej samodzielnie przez użytkownika (domyślnie: 23,5 GB). Przy jej pomocy możliwa jest także konwersja między wieloma formatami.

Program dysponuje niewielkim i nieskomplikowanym interfejsem, w którym analizowanie komponentów płyty Blu-ray nie jest niczym trudnym, a opcje i poszczególne narzędzia są łatwo dostępne. Z rozwijanej listy należy wybrać plik wyjściowy i lokację docelową. Każdy wczytany obraz płyty „rozbierany” jest na części składowe (wchodzące w skład takich kategorii, jak ścieżka audio, ścieżka wideo i napisy), które można wycinać w zależności od naszych potrzeb. W ten sposób wytniemy obcojęzyczne ścieżki dubbingowe lub lektorskie czy zbędne materiały bonusowe, dodane do filmu. Nic nie stoi także na przeszkodzie, by np. dodać do płyty napisy w języku polskim. Po ustaleniu wszystkich pożądanych właściwości, pracę programu rozpoczniemy przyciskiem „Backup”.

Wśród bardziej zaawansowanych opcji, oferowanych przez program BD Rebuilder, znajdziemy m.in:
• zmianę rozdzielczości filmu – zarówno w górę, jak i w dół – oraz konwersję między standardami SD a HD,
• modyfikowanie proporcji obrazu
• automatyczne ustawienia jakości,
• moduł służący do priorytetyzacji pracy programu w systemie, przydatny, gdy chcemy przyspieszyć cały proces lub nieco odciążyć komputer,
• możliwość automatycznego usuwania ścieżek dźwiękowych i napisów w wybranym języku lub językach i/lub pozostawiania tylko jednego pliku w wybranej wersji.

BD Rebuild to program kompletny i dobrze przemyślany, umożliwiający i usprawniający wszelkie operacje na kopiach płyt Blu-ray i DVD. Możliwości programu doceni każdy fan kina, któremu zależy zarówno na wysokiej jakości, jak i na elastyczności oglądanych mediów.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.4 (5 głosów)

Strefa Download programu
BD RebuilderBD Rebuilder 0.61.05
Wersja stabilna
70.15 MB | 2020-01-23

Ilość pobrań: 760 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (0)
BD Rebuilder