w
googluj

VideoReDo TvSuite 5.3.4.748


VideoReDo TvSuite to program przeznaczony do obróbki nagrań wideo (także H.264/AVCHD), tworzenia interfejsów płyt DVD (tzw. authoringu) oraz wypalania filmów, seriali, show telewizyjnych lub innych, dowolnych materiałów wideo na płytach DVD (DVD-Video). Aplikacja obsługuje następujące formaty źródłowe: MPG, MPEG, MP4, VOB, VRO, DVR-MS, MTS, M2TS, TS4, WTV, REC, TS, TP, TIVO, a także nagrania z płyt DVD-Video. Narzędzie pozwala na zapisanie plików wideo w formatach, które mogą być odtwarzane w komputerze i playerach DVD, możliwe jest także tworzenie nagrań dostosowanych do określonych typów urządzeń, wspierane są np. iPhone, iPad, iPod, HTC Hero, Motorola Droid, konsola PSP, urządzenia TiVo DVR i Topfield PVR, odbiornik Siemens M740AV. Program zapisuje wyjściowe wideo w plikach zgodnych ze standardami kodowania H.264, MPEG-2, MPEG-4 i WMV, możliwe jest również zapisanie samego audio (format MPA). Profile kodowania docelowych plików wideo posiadają zaawansowane opcje, dotyczące rozdzielczości, bitrate, FPS, aspect ratio, częstotliwości próbkowania audio, usuwania przeplotu itd. Aplikacja automatyczne pomniejsza rozdzielczość High Definition do Standard Definition, która jest rozdzielczością maksymalną dla filmów DVD.

W narzędzie wbudowano prosty odtwarzacz, w którym można na bieżąco śledzić modyfikacje wprowadzane do materiałów oraz przesuwać podgląd o wybraną ilość klatek lub określony czas. Funkcje edycji pozwalają na selekcję fragmentów wideo, wycinanie ich samych lub reszty otaczającego je nagrania, a także zmienianie ich kolejności. Możliwe jest również korygowanie jasności i kontrastu oraz dostosowywanie poziomu dźwięku. Oś czasu wyświetla miniaturki z podglądem pojedynczych klatek, całych sekund lub ich ułamków (najmniejszy to 0,1 sekundy). dodatkowo można na niej umieszczać własne znaczniki oraz zakładki, które znacznie ułatwiają nawigację i edycję. Program wyposażono w zestaw użytecznych funkcji i narzędzi, które pozwalają na automatyczne naprawianie synchronizacji wideo i audio, zbiorowe łączenie filmów, łatwe przycinanie długości filmu oraz zapisywanie tak obrobionego materiału do pliku źródłowego, edytowanie ekranu tytułowego, automatyczne kadrowanie pustej przestrzeni w nagraniach z obrazem w kształcie koperty, naprawianie strumienia wideo, przetwarzanie wsadowe większej ilości filmów w pojedynczym zadaniu, łączenie strumieni audio i wideo, a także wyszukiwanie i usuwanie reklam zawartych w filmach itp. Kreator DVD posiada rozbudowane funkcje edycji menu, tytułów, rozdziałów i szablonów graficznych, pozwala na wypalenie materiałów wideo na płycie DVD (standardowej lub Dual-Layer), zapisanie ich w obrazie ISO lub katalogu (jako pliki DVD-Video).

Szata graficzna aplikacji nie jest zbyt efektowna, jednak prostota interfejsu przekłada się na wydajność działania programu. Z obsługą VideoReDo TvSuite powinni poradzić sobie także mniej zaawansowani użytkownicy, chociaż niektóre funkcje wymagają nieco większej wiedzy o kodowaniu wideo oraz authoringu DVD. W razie potrzeby, można skorzystać z dwóch plików pomocy (podstawowej oraz technicznej) wbudowanych w narzędzie, a także odwiedzić stronę producenta i zapoznać się z dodatkowymi informacjami.

Ograniczenia!
Wersji Trial można używać przez 8 dni. Aby móc korzystać z programu po tym okresie, należy dokonać zakupu pełnej edycji VideoReDo TvSuite na stronie producenta.

Wymagania!
Do obróbki H.264/AVCHD zalecany jest co najmniej dwurdzeniowy procesor.
Wymagane są Biblioteki DirectX w wersji 7 lub wyższej.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
VideoReDo TvSuiteVideoReDo TvSuite 5.3.4.748
Wersja stabilna
42.6 MB | 2017-12-02

Ilość pobrań: 876 | W tym miesiącu: 9 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (0)
VideoReDo TvSuite