w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 280
Wszystkich postów: 912898
Wszystkich tematów: 131325

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7617 dni

SuperSimple Video Converter 2015.0


SuperSimple Video Converter to bezpłatny i łatwy w obsłudze program, służący do konwertowania plików wideo i audio między popularnymi formatami i przygotować je do odtwarzania na YouTube i innych serwisach oraz różnych urządzeniach przenośnych. Możliwe jest także przystosowanie pliku wyjściowego do odtwarzania z płyty DVD.

Pierwszym krokiem jest wybór pliku wyjściowego. Obsługiwane są praktycznie wszystkie formaty, w jakich występują obecnie filmy i muzyka. Parametry konwersji wybierane są z rozwijanej listy. Wśród formatów wyjściowych znajdziemy m.in AVI (w różnych wariantach kodowania), MPEG4, MKV, MP3, OGG, ACC, WAV, FLAC jak również formaty mobilny: 3GP i zmniejszone H.264, a także formaty webowe, przystosowane do odtwarzania na popularnych portalach z filmami.

Nic nie stoi na przeszkodzie, byśmy samodzielnie ustalili takie parametry konwersji, jak rozdzielczość, liczbę klatek, przepływność (bitrate) i format ścieżki audio pliku wyjściowego. Jeśli chcemy przyspieszyć konwersję bądź zwiększyć jej jakość, możemy wybrać jeden z trzech dodatkowych trybów: wolny, szybki i bardzo szybki. Plik wyjściowy, w zależności od naszego wyboru, jest zachowywany, nadpisywany bądź zmieniana jest jego nazwa.

Proces konwersji, w zależności od wybranych ustawień i wydajności naszego komputera, może potrwać od kilku do kilkudziesięciu minut. Jeżeli przewidujemy, że praca programu przeciągnie się do późnych godzin nocnych, możemy wybrać opcję automatycznego zamykania systemu po jej zakończeniu. Jakoś gotowego dzieła szybko ocenimy, uruchamiając je – z poziomu programu - w domyślnym odtwarzaczu naszego komputera.

Program SuperSimple Video Converter jest bardzo użytecznym, a przy tym w pełni darmowym narzędzie do konwersji plików multimedialnych. Dodatkową zaletą jest fakt, że obsługa aplikacji faktycznie jest super prosta – poradzą sobie z nią nawet użytkownicy, którzy nie mieli wcześniej do czynienia z tego typu programami.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
SuperSimple Video ConverterSuperSimple Video Converter 2015.0
Wersja stabilna
10.67 MB | 2015-03-10

Ilość pobrań: 885 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
SuperSimple Video Converter