w
googluj

Kastor - Free Video Converter 2.3


Kastor - Free Video Converter to bezpłatne i skuteczne narzędzie do konwersji materiałów wideo. Aplikacja pozwala użytkownikowi na korzystanie z bogatego zestawu predefiniowanych ustawień dla różnego rodzaju sprzętu (iPad, iPhone, iPod, Xbox, Sony PlayStation, Sony PlayStation Portable, smartfony i tablety oparte na systemie Android). Program sprawdzi się również w wyodrębnianiu ścieżek dźwiękowych z filmów - można je zapisać na dysku w formatach MP3 i AAC.

Kastor - Free Video Converter posiada minimalistyczny, przejrzysty interfejs użytkownika. Proces konwertowania materiałów sprowadza się do wczytania pliku lub zbioru plików (za pomocą okna dialogowego lub metody Drag&Drop), wybrania folderu i formatu docelowego oraz naciśnięcia na przycisk "Convert". W razie potrzeby możemy zapoznać się ze szczegółowymi informacjami o nagraniach (długość, liczba ścieżek audio, format) jak również skorzystać z wbudowanego odtwarzacza multimedialnego. Dla bardziej doświadczonych odbiorców dostępna jest możliwość dokładnego dostosowania parametrów konwersji (kodek wideo, rozdzielczość i aspekt obrazu, liczba klatek na sekundę, bitrate, kodek audio, częstotliwość próbkowania dźwięku). Ciekawą funkcją programu jest także opcja wycinania niepotrzebnych fragmentów filmów. W tym celu wystarczy wpisać odpowiednie wartości w kolumnach "Start" i "End" bądź ustawić wskaźniki początku i końca materiału na odpowiednich pozycjach.

Program jest dostępny bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Aplikacja może być wykorzystywana zarówno w zastosowaniach niekomercyjnych jak i komercyjnych.

Uwaga!
Obsługiwane formaty wejściowe: 3GP, AVI, MTS, M2TS, DIVX, FLV, MKV, MP4, MPG, M1V, MPEG, MOV, DPG, OGM, WEBM, WMV, ASF, VOB.
Obsługiwane formaty wyjściowe: AVI, MP4, DVD, FLV, WMV, MPEG, AAC, MP3.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Kastor - Free Video ConverterKastor - Free Video Converter 2.3
Wersja stabilna
6.21 MB | 2013-06-27

Ilość pobrań: 922 | W tym miesiącu: 5 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (1)
Kastor - Free Video Converter
avatararrow
HnauHnakrapunt | 2017.09.14 12:26
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Mały, ale działający. Znakomity do szybkiego przycięcia pliku wideo, do czego też najczęściej go używam.
Kastor - Free Video Converter 2.3