w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 196
Wszystkich postów: 904443
Wszystkich tematów: 127563

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6655 dni
pl

Steganos Tuning PRO 2.6.0.138


Steganos Tuning PRO to program do optymalizacji komputera w zakresie szybkości jego działania, aktualizacji oprogramowania oraz usuwania zbędnych plików znajdujących się w rejestrze oraz na dyskach. Działanie polega na przeskanowaniu maszyny, na której program został uruchomiony, a następnie wskazaniu tych obszarów, które można poprawić, aby komputer działał szybciej. Działania te polegać będą najczęściej na usunięciu zbędnych plików, przeprowadzeniu aktualizacji sterowników lub aplikacji oraz defragmentacji dysków, czy też czyszczeniu rejestru. Program wykrywa również procesy, które działają w tle i jego zdaniem niepotrzebnie zajmują moc obliczeniową procesora.

Użytkownik nie od razu musi się zdecydować na wykonanie wszystkich wymienionych czynności. Uruchamianiem czyszczenia zajmujemy się zawsze ręcznie, aby aplikacja nie miała tu ostatecznego zdania. Część z akcji można wykonać za naciśnięciem jednego przycisku, aby nie tracić czasu na osobne aktywowanie poszczególnych opcji, jednak można to zrobić, by mieć dokładniejszą kontrolę nad działaniem programu. Każda z operacji, jaką możemy tu wykonać, ma przypisywany stopień, w jakim przyczyni się ona do poprawy osiągów komputera. W pierwszej kolejności możemy więc zająć się takimi operacjami, które przyniosą jak największy skutek.

Warto dodać, iż aby program działał poprawnie i jego odczyty miały sens, konieczne jest za pierwszym razem dość dokładnej przeskanowanie komputera, co może się okazać procesem czasochłonnym (szczególnie, jeśli korzystam z typowych dysków HDD, zamiast SSD), ponieważ aplikacja w dużej mierze polega na skanowaniu plików zapisanych w pamięci trwałej. Później jednak działanie jest już całkiem sprawne.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 7 dni działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.9 (12 głosów)

Strefa Download programu
Steganos Tuning PROSteganos Tuning PRO 2.6.0.138
Wersja stabilna
11.61 MB | 2018-09-06

Ilość pobrań: 145 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Steganos Tuning PRO