w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 192
Wszystkich postów: 904443
Wszystkich tematów: 127563

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6656 dni
pl

Asystent aktualizacji do systemu Windows 10 1.4.9200.22807


Asystent aktualizacji do systemu Windows 10 to oficjalna aplikacja Microsoftu służąca do tytułowej aktualizacji systemu Windows 10 do najnowszej dostępnej kompilacji. Program jest również jednym z pierwszych oficjalnych źródeł, dzięki któremu możliwe jest pobranie dużej aktualizacji Windowsa – Creators Update: wcześniej, niż będzie ona wypychana do użytkowników poprzez oficjalny kanał aktualizacji. Program zrealizowany został w formie czytelnego kreatora, w którym udział użytkownika zredukowano do minimum. Z tego powodu, aplikację można z powodzeniem polecić każdemu – niezależnie od doświadczenia przy komputerze, z obsługą powinien poradzić sobie niemal każdy.

Aby sprawdzić, czy dysponujemy najnowszą wersją Windowsa 10 i – być może – mamy możliwość pobrania nowej, program wystarczy jedynie uruchomić. Sprawdzanie wersji odbędzie się automatycznie i odpowiedni komunikat wyświetlony zostanie nie dłużej, niż po kliku sekundach. Dostajemy w nim informację o konkretnym numerze kompilacji Windowsa, jaką posiadamy oraz najnowszym aktualnie dostępnym. Jeśli zdecydujemy się na aktualizację, wystarczy kliknąć przycisk w dolnej części. Ten przeniesie nas do kolejnego ekranu, podczas wyświetlania którego sprawdzone zostaną wymagania systemowe i czy nasz komputer je spełnia. Jeśli wszystko będzie w porządku, pozostanie już tylko uruchomienie pobierania i docelowo aktualizacja.

Podczas prac jesteśmy na bieżąco informacji o postępach wskaźnikiem procentowym. W dowolnym momencie można również z aktualizacji zrezygnować, zamykając aplikację.

Uwaga!
Program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (9 głosów)

Strefa Download programu
Asystent aktualizacji do systemu Windows 10Asystent aktualizacji do systemu ... 1.4.9200.22807
Wersja stabilna
5.96 MB | 2019-06-24

Ilość pobrań: 2943 | W tym miesiącu: 39 | W poprzednim miesiącu: 110

Komentarze (1)
Asystent aktualizacji do systemu Windows 10
avatararrow
~aleksander | 2017.04.14 12:23
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Polecam !tak działa jak jest w opisie zamieszczonej od redakcji.
Asystent aktualizacji do systemu Windows 10 1.4.9200